کد مطلب:  15711  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ولز 3-0 روسیه؛ خشم اژدها

ولز 3-0 روسیه؛ خشم اژدها

1395/04/01 تیم ملی ولز با پیروزی 3-0 مقابل روسیه، به عنوان تیم اول گروه B به مرحله بعد رقابت های یورو 2016 راه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1395/04/01

تیم ملی ولز با پیروزی 3-0 مقابل روسیه، به عنوان تیم اول گروه B به مرحله بعد رقابت های یورو 2016 راه پیدا کرد.

  به گزارش آسمونی به نقل از ورزش سه، در این دیدار شاگردان کریس کولمن کاملا برتر از حریف نشان دادند و در نهایت با زدن سه گل، به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کردند. با این پیروزی ولز 6 امتیازی شد و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شد.

 ولزی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 3، گرت بیل اولین موقعیت خطرناک را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما واکنش به موقع آکینفیف، دروازه روسیه را بسته نگه داشت.

 برتری شاگردان کولمن ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 11، آرون رمزی توانست گل بازی را به ثمر برساند. روی یک پاس در عمق عالی از جو آلن، رمزی با آکینفیف تک به تک شد و با یک ضربه چیپ دیدنی، دروازه را باز کرد.

Wales 3-0 Russia Wrath of the Dragon (1)
Wales 3-0 Russia Wrath of the Dragon (1)

 گل رمزی از فشار حملات ولز کم کرد اما در دقیقه 20، بار دیگر این تیم به گل رسید. این بار پاس عالی گرت بیل، تیلور را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و این بازیکن در دو ضرب توانست کار را تمام کند.

Wales 3-0 Russia Wrath of the Dragon (2)
Wales 3-0 Russia Wrath of the Dragon (2)

 بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت خوبی برای گلزنی داشتند اما واکنش های خوبی هنسی و آکینفیف، اجازه باز شدن دروازه ها را نداد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

 نیمه دوم را هم ولز بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی، یکی دو موقعیت بسیار خوب گلزنی را از دست دادند. برتری این تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 67 گرت بیل گل سوم را به ثمر رساند. حرکت خوب آرون رمزی و پاس در عمق او، با ضربه دقیق بیل، حساب کار را 3-0 کرد.

Wales 3-0 Russia Wrath of the Dragon (3)
Wales 3-0 Russia Wrath of the Dragon (3)

 روس ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در ادامه پیش کشیدند و در دقایق پایانی یکی دو موقعیت خوب گلزنی هم به دست آوردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و بازی با همان سه گل به پایان رسید.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ولز 3-0 روسیه؛ خشم اژدها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ولز 3-0 روسیه؛ خشم اژدها» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید