منتظر سری سوم سریال «لیسانسه‌ها» باشید | آسمونی
کد مطلب: 38552 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
منتظر سری سوم سریال «لیسانسه‌ها» باشید

منتظر سری سوم سریال «لیسانسه‌ها» باشید

به گزارش آسمونی:افشین سنگ چاپ بازیگر سینما و تلویزیون رباره تازه ترین فعالیت خود در حوزه بازیگری گفت: در حال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:افشین سنگ چاپ بازیگر سینما و تلویزیون رباره تازه ترین فعالیت خود در حوزه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» به کارگردانی احمد کاوری و به تهیه کنندگی محمودرضا تخشید هستم.

وی درباره جزییات سریال توضیح داد: فیلمبرداری این سریال در استان گیلان انجام می‌گیرد و احتمالا از شبکه سه پخش می‌شود. داستان این سریال تاریخی است و در سه برهه زمانی دهه سی، چهل و پنچاه روایت می‌شود که من در 2 دهه سی و پنجاه به ایفای نقش پرداختم.

این بازیگر تلویزیون درباره دیگر سریالی که در آن بازی می کند، گفت: به تازگی بازی در سریال «محرمانه نوجوان» به کارگردانی مسلم تهرانی را به پایان رسانده ام که محور این سریال که از شبکه نسیم پخش می‌شود مسایل مربوط به حوزه آموزش است و در آن حسین رفیعی، سوسن مقصودلو و احمدرضا اسعدی همبازی من هستند.

وی درباره ساخت سری سوم سریال«لیسانسه ها» گفت: این سریال در حال حاضر در مرحله نگارش فیلمنامه است و احتمالا از اواخر امسال یا اوایل سال آینده تولید آن شروع می شود.

سنگ چاپ در پایان با بیان اینکه مخاطب بالا لزوما به معنای کیفیت خوب یک اثر نیست، بیان کرد: تلویزیون ایران الان مخاطب بسیار زیادی دارد و نمی توان منکر حجم بالای مخاطب آن شد اما این موضوع به این معنی نیست که سریال هایی که مخاطب بالایی دارند فیلمنامه خوبی هم دارند. به نظر من سریال خوب اثری است که حتما شرایط خوبی از نظر کارگردانی، بازیگری و فیلمنامه دارد.

منبع: پندار آنلاین

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره منتظر سری سوم سریال «لیسانسه‌ها» باشید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «منتظر سری سوم سریال «لیسانسه‌ها» باشید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?