کد مطلب:  4725 
6 نظر
6 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صدایی از حامیان حقوق بشر به گوش نمی رسه

صدایی از حامیان حقوق بشر به گوش نمی رسه

   تاریخ خبر: 1392/06/17   حالا اووون روشنفکرایی که سنگ آمریکا رو به سینه می زنن کلاهشونو بالاتر بگیرن!!! بعد از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

 تاریخ خبر: 1392/06/17

 

حالا اووون روشنفکرایی که سنگ آمریکا رو به سینه می زنن کلاهشونو بالاتر بگیرن!!! بعد از این همه مدت که از صدور این فتاوای وحشیانه علیه زنان سووری می گذره هنووز هم صدایی از این به اصطلاح حامیان حقووق بشر به گووش نمی رسه!!!

 

زنان و دختران علوی در سوریه روزگار پر از دردی را می گذرانند...

رنج و دلهره فتواهایی که از عربستان و اردن و مصر و... برای تجاوز به آنان می آید روزگار آنان را خراب کرده است. بشریت هم چشمانش را بر این فتواها بسته است؛ اگر بشریتی باقی مانده باشد! این سه فتوای روحانیون سعودی ، اردنی و مصری را ببینید تا درد و غم این زنان و دختران علوی را دریابید.

به گزارش تابناک ، یکی از روحانیون سلفی اردن، به نام یاسر الاعجونی، در فتوای خود گفته است کسانی که در سوریه علیه بشار اسد مبارزه می کنند و می خواهند حکومت شریعت را در سوریه تشکیل دهند، می توانند به زنان علوی، غیر سنی و غیر مسلمان تجاوز کنند و از این بابت گناهی برای آنان وجود ندارد.

 

این نخستین فتوا از این دست برای جنگجویان سوری نیست، چند ماه پیشتر نیز یک روحانی سلفی سعودی به نام محمد العریفی، فتوایی را صادر کرد که این جنگجویان می تواند یک زن غیر سنی یا علوی را برای تجاوز دست به دست میان خود بچرخانند.

پیشتر از این هم فتوایی از مصر رسیده بود که زنان غیر سنی که در جنگ دستگیر می شوند را می توان به عنوان برده جنسی در بازار فروخت، بدون هیچ قرار دادی و هیچ حقی و می توان هر بهره برداری از این زنان نمود. این روند اتفاقی نیست...

: برای دریافت مشاوره درباره صدایی از حامیان حقوق بشر به گوش نمی رسه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «صدایی از حامیان حقوق بشر به گوش نمی رسه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید