کد مطلب: 42675 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عیادت رئیس رسانه ملی از جمال شورجه

عیادت رئیس رسانه ملی از جمال شورجه

به گزارش آسمونی:دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما از جمال شورجه کارگردان متعهد و با سابقه سینما و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

عیادت رئیس رسانه ملی از جمال شورجه
عیادت رئیس رسانه ملی از جمال شورجه

به گزارش آسمونی:دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما از جمال شورجه کارگردان متعهد و با سابقه سینما و تلویزیون عیادت کرد.

دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران ازجمال شورجه کارگردان متعهد و با سابقه سینما و تلویزیون عیادت کرد.

رئیس رسانه ملی در این دیدار که سید مرتضی میرباقری معاون سیما و مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی هم حضور داشتند، ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای این کارگردان مشهور و متعهد در گفتگو با همسر، فرزند و پزشک معالج جمال شورجه از نزدیک در جریان روند درمان وی قرار گرفت. رئیس رسانه ملی در این دیدار ضمن آرزوی شفای عاجل برای آقای شورجه گفت سینما و تلویزیون به حضور هنرمندان متعهدی، چون شما نیازمند است و دعا می‌کنیم هر چه سریعتر پروژه بزرگ حضرت موسی (ع) را پیش ببرید.

در این دیدار سید احمد میرعلائی تهیه کننده سریال در دست تولید حضرت موسی (ع) که کارگردانی اش را جمال شورجه به عهده دارد گفت، آقای شورجه در تمام مدت بستری در بیمارستان، مدام پیگیر ادامه روند ساخت سریال است و به زودی بعد ازمرخص شدن از بیمارستان تولید سریال با حضور ایشان سرعت بیشتری می‌گیرد.

جمال شورجه کارگردان سینما و تلویزیون آثاری چون سی و سه روز، شب دهم، باشگاه سری، عبور از خط سرخ، حماسه مجنون و مجموعه تلویزیونی شب چراغ را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «عیادت رئیس رسانه ملی از جمال شورجه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?