کد مطلب:  57042 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش مجازی 2 روز تعطیل می‌شود ؛ 30 آذر و یک دی

آموزش مجازی 2 روز تعطیل می‌شود ؛ 30 آذر و یک دی

روزهای یکشنبه 30 آذر و دوشنبه یک دی، به عنوان روزهای بدون تلفن همراه و تبلت نامیده شده است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از نام گذاری 30 آذر و یک دی به نام روزهای «بدون تبلت، تلفن همراه و رایانه» در آموزش و پرورش پایتخت خبر داد.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در جمع خبرنگاران در فضای مجازی گفت: در راستای فرهنگ‌سازی و صیانت از سلامت جسمی و روحی و روانی فرهنگیان و دانش‌آموزان در برابر آسیب‌های فضای مجازی و همچنین در راستای تحکیم روابط خانواده و همراهی با کادر درمانی در ایام کرونا و در حالی که تقارن شب یلدا با ایام ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار است، در آموزش و پرورش شهر تهران روزهای یکشنبه 30 آذر و دوشنبه یک دی را به عنوان روزهای بدون تلفن همراه و تبلت و رایانه و روز همیاری با پرستاران در نظر گرفتیم.

وی بیان کرد: انتظارمان این است که دانش‌آموزان در این دو روز و یک شب با مراقبت از عدم برگزاری شب نشینی‌ها و دورهمی‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گزارشی را از روند این برنامه‌ها تهیه کنند و به صورت تصویری برای معلمان شان در روز سه شنبه صبح اعلام کنند.

وی ادامه داد: این دستورالعمل شامل همه مدارس دولتی و غیردولتی می‌شود و برای همه لازم‌الاجرا است و در ارزیابی مدیران و مؤسسان لحاظ خواهد شد. انتظارمان این است که مدیران این دستورالعمل را با هماهنگی بیشتر و نظارت خوب به پایان برسانند که از این برنامه نهایت بهره برداری را داشته باشیم.

: برای دریافت مشاوره درباره آموزش مجازی 2 روز تعطیل می‌شود ؛ 30 آذر و یک دی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «آموزش مجازی 2 روز تعطیل می‌شود ؛ 30 آذر و یک دی» در کادر زیر بنویسید :

4 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید