کد مطلب:  28478 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلا در شمال

با چندین مشاور املاک مذاکره کنید و آدرس دفتر آنها را قبل از سفر به منطقه ذخیره کنید تا انتخاب های بیشتری در منطقه داشته باشید.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید پس حتما می خواهید از قیمت ویلا در شمال مطلع شوید. مشاورین املاک در مورد قیمت ویلا در شمال برای جذب مشتری ترفندهایی به کار می برند که آسمونی در این بخش در مورد قیمت ویلا در شمال اطلاعات مفیدی برای شما عزیزان منتشر می کند.

قیمت ویلا در شمال
قیمت ویلا در شمال

یکی از ترفندهای فروش و بازاریابی در ایران، درج تبلیغات با قیمت کمتر از مبلغ واقعی به منظور دریافت تماس از خریداران احتمالی و ترغیب آنان به خرید خدمات یا کالایی دیگر با قیمتی بالاتر است و در اغلب موارد، همان کالا یا خدمات با قیمت اعلام شده در تبلیغ به شما ارائه نخواهد شد.

در بازار تورهای گردشگری، خودرو، موبایل و ... این مشکل بیشتر مشاهده می شود و متاسفانه بازار خرید و فروش ویلا نیز از این آفت بی گزند نمانده است. آنچه که در بازار ویلا در شمال ایران (بخصوص در منطقه چمستان) دیده می شود، درج آگهی فروش ویلا زیر قیمت واقعی توسط تعداد اندکی از مشاوران املاک است.

در این روش بازاریابی، پس از تماس خریدار ویلا، به وی اعلام خواهد شد که ملک مورد نظر، مناسب نیست، مشکل سند دارد و یا موجود نیست و سپس ویلاهای دیگری با قیمت بالاتر به خریدار معرفی خواهد شد. برخی مواقع، خریدار به محل دفتر مشاور املاک بصورت حضوری مراجعه می کند و در آنجا به وی اعلام میشود که متاسفانه ویلای مورد نظر به فروش رفته اما فایلهای دیگری با قیمت بالاتر موجود می باشد. اگر با وضعیت مشابهی روبرو شدید احتمالا قربانی این ترفند شده‌اید. این روش که توسط عده‌ای معدود از مشاوران املاک استفاده میشود، سالهاست در تبلیغات رسانه‌های مکتوب و اکنون در رسانه‌های دیجیتال و اینترنتی مشاهده می شود و متاسفانه تابحال راه حلی توسط اصناف متولی امر، ارائه نشده و عدم برخورد با این مشکل توسط نهادهای قانونی، باعث بی اعتمادی خریداران به همه مشاوران املاک شده است. قیمت ویلا در شمال : خریدار چگونه میتواند آگهی دروغین را از آگهی واقعی تشخیص دهد؟

  1. محاسبه قیمت واقعی ویلا در شمال

قیمت ویلا در شمال : قیمت ویلا از 3 بخش زیر تشکیل شده است:

الف) قیمت زمین

قیمت زمین مسکونی داخل بافت دارای انشعابات آب و برق و گاز و یا قیمت زمین داخل بافت (شهرکی و غیر شهرکی) را از بخش خرید و فروش زمین - باغ در سایت ویلاجات استعلام کنید.

ب) هزینه ساخت بنا

ج) سود سازنده و مالک

villa-price-north
villa-price-north

  1. با چندین مشاور املاک قرار بگذارید.

با چندین مشاور املاک مذاکره کنید و آدرس دفتر آنها را قبل از سفر به منطقه ذخیره کنید تا انتخاب های بیشتری در منطقه داشته باشید.

  1. راستی آزمایی کنید.

طی مذاکرات تلفنی، چندین بار راجع به آدرس و مشخصات کد ملک‌های مختلف، سوال کنید. افرادی که فایل‌های واقعی داشته باشند از جزئیات ویلاها مطلع هستند و در تماس‌های مختلف، اطلاعات متفاوت به شما نخواهند داد.

  1. هزینه‌های پنهان را ببینید.

- هزینه برقراری انشعابات (اخذ مجوز، نصب کنتور و شبکه داخلی) آب، برق و گاز - هزینه تاسیسات شامل خرید و نصب کولر، پکیج شوفاژ و آبگرمکن و لوله کشی شوفاژ و رادیاتور شوفاژ - هزینه کابینت آشپزخانه - هزینه رنگ آمیزی داخل و بیرون ویلا - بدهی های معوقه ویلا به شهرک یا عوارض پرداخت نشده به شهرداری یا دهداری - هزینه اخذ سند تکبرگ و یا جریمه پایان کار - هزینه خرید و نصب حفاظ (نرده) دزدگیر پنجره‌ها - محوطه سازی باغچه و فضای سبز حیاط ویلا - سایر موارد

  1. داخل طرح هادی (داخل بافت) باشید.

ملکی که داخل طرح هادی نباشد و مجوز ساخت نداشته باشد ممکن است توسط شهرداری و یا دهداری منطقه تخریب شود. این نوع ویلاها ممکن است قیمتی ارزانتر داشته باشند چون بدون مجوز و بر روی زمین‌های کشاورزی ساخته شده اند.

: برای دریافت مشاوره درباره قیمت ویلا در شمال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قیمت ویلا در شمال» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید