مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  28473 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
فروش قطعات ویلایی

فروش قطعات ویلایی

هنگام خرید ویلا، دقت بیشتری کنید.
زمان مطالعه: 4 دقیقه

در این بخش آسمونی به بعضی از مشکلات خرید و فروش ویلا در شمال و راه حل های پیشنهادی خرید و فروش ویلا در شمال می پردازیم. از شما عزیزان دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

بسیاری از افراد و اشخاصی که قصد خرید و فروش ویلا در شمال را دارند ، با برنامه ریزی در زمان و بودجه و انتخاب معیار هایی که از ویلا مد نظر جهت خرید دارند عازم شمال می شوند که این دسته از افراد از دید ما به دو دسته تقسیم می شوند .

فروش قطعات ویلایی
فروش قطعات ویلایی

دسته اول ، اشخاص و خریدارانی هستند که از طریق اینترنت و سرچ ویلا مد نظر خود با سایتهای خرید و فروش ویلا در شمال و بعد از انتخاب تصاویر مندرج و مشخصات ویلا مد نظر در سایتهای نام برده شده ، با مدیر و مشاوران هماهنگی لازم جهت بازدید ویلا و یا آپارتمان عازم شمال می شوند که در ذیل به اتفاقات و مشکلات پیش روی این دسته از خریداران ویلا در شمال از طریق سایت به آن اشاره میشود . اشخاصی که به صورت آگاهانه و با برنامه ریزی قبلی و هماهنگی با سایت های فعال خرید و فروش ویلا در شمال ( ساحلی ، جنگلی ) آشنا و عازم سفر به شمال می شوند ممکن است ، بسیاری از تصاویر منتخب در سایت های مذکور با رنگ و لعاب و زیبایی تصاویر قرار گرفته با قیمت ایده آل و مناسب در سایت ، خریدار را مجذوب و با هماهنگی با سایت مربوطه جهت خرید ویلا در شمال با عزم راسخ رهسپار شمال شود ، در اینجا باید خاطر نشان کرد که مسئولیت سایت املاک فروش و معرفی ویلا و بنگاه معاملات ملکی مربوطه بسیار مهم و حساس خواهد بود . به گونه ای که با وجدان کاری و صداقت در گفتار و کردار ، اسباب رضایت مندی و جلوگیری از اتلاف وقت و زمان خریدارانی که با امید خرید ویلا در شمال در زمان محدود عازم سفر به شمال شده اند را نماید.

بسیاری از سایت ها با تصاویر از زاویه های مختلف و با رنگ و لعاب دهی به تصویر ویلاها و قرار دادن در سایت با مشخصات و قیمت هایی زیر قیمت فروش واقعی و قیمت های نادرست و در بیشتر موارد زیر قیمت واقعی فروش ویلا باعث جلب نطر خریدار و مشتری ویلا میشوند که تا اینجا مشکلی نیست اما ، بعد از بازدید و حظور خریدار در محل و موقعیت جغرافیایی منطقه و نوع ساخت و مسیر عبور و مرور و مطالبی که در سایت ثبت و عنوان شده و قیمت واقعی متوجه اختلاف فاحش و اساسی در گفتار و عدم صداقت مدیر و مسئول فروش سایت و املاک مربوطه میشوند و این امر بسیار ناپسند برای مسئول و مدیر سایت مربوطه با نمره منفی خواهد بود و همینطور عدم رضایت مشتری و خریدار در هدر رفت زمان و انرژی را در بر خواهد داشت .

villa-parts-sale
villa-parts-sale

دسته بعدی از خریداران ویلا در شمال ، شامل اشخاص و افرادی هستند که بدون هماهنگی با سایت های خرید و فروش ملک و ویلا و آپارتمان در شمال و به صورت اتفاقی تصمیم به سفر جهت خرید و فروش ویلا در شمال در یکی از هزاران بنگاه های معاملات ملکی در شمال که اکثرا در بیشتر نقاط با فاصله ی 2 متری از هم واقع شده اند .

در اینجا چند نکته موجود است که در بعضی از بنگاه ها جلوی جاده بنر های تبلیغاتی با عنوان فروش ویلا 30 میلیون و یا فروش ویلا 50 میلیون که این موضوع باعث جلب نظر و توقف خریدار و اشخاصی که به دنبال ویلا ارزان قیمت هستند میشود ، باید خاطر نشان کرد که در منطقه شمال مخصوصا مناطق توریستی و پرفروش مانند ، متل قو ، نمک آبرود ، نوشهر ، سلمان شهر ، کلار آباد ، رویان ویلای فروشی تا 30 و 50 میلیون وجود ندارد و در مجموع هدف و منظور بنگاه دار از این کار جلب نظر مشتری و یا این ادعا که منظور ما 30 و یا 50 میلیون زیر قیمت خرید واقعی میباشد .

و در کل با حساب سر انگشتی از متراژ زمین و نوع ساخت متوجه کذب این تبلیغات خواهید شد و این امر از دید ما ناصادقانه و بدور از انصاف به دلیل گمراه کردن خریدار و هدر رفت زمان و انرژی خریداران محترم می باشد . فرض بعد از عبور از چنین بنگاه هایی وارد بنگاه دیگر در مسیر میشوید و نظر شما بر فرض خرید ویلا و یا آپارتمان مستقل جهت سکونت دائم در شهر مربوطه است ، و این موضوع را با مدیر و مشاور بنگاه مربوطه در میان گذاشته اید و از دید ما انتظار دارید که یک ویلا و یا آپارتمانی با نزدیک بودن به بافت شهری و دسترسی سهل و آسان به مراکز خرید و فروشگاه ها و بیمارستان و آدرس دهی آسان و سر راست با جاده آسفالته و سراسری و تاکسی خور بودن مسیر تا درب ویلا و یا آپارتمان با دارا بودن سند مالکیت و جواز ساخت و پایان کار و نصب تمامی امکانات و امتیازات شهری اعم از کنتور آب شهری و برق و گاز می باشید و خرید شما تا سقف مثلا 300 میلیون تومان است .

حال داستان از اینجا شروع میشود که ، هنگام ورود به بنگاه و اعلام خواسته به همراه مشاور مسیر های دور از شهر و جاده های خاکی با فاصله دور از جاده و در محیطی بدون سکنه و با قیمتی بیشتر از توان خریدتان و یا بعد از گذشت چندین ساعت متوجه عدم حرفه ای بودن مشاور و فاصله طولانی با خواسته و نظر خود خواهید شد. هدف این بخش آسمونی رفع تمام نکات منفی در مشاوره در مورد خرید و فروش ویلا در شمال و در جهت مشاوره صادقانه و درست و صرفه در وقت و هزینه خریداران ویلا در شمال است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره فروش قطعات ویلایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فروش قطعات ویلایی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید