مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  40642 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
جاذبه های گردشگری ویتنام

جاذبه های گردشگری ویتنام

جاذبه های گردشگری ویتنام به گزارش آسمونی ویتنام ترکیب بسیار جالبی از چشم اندازهای طبیعی شگفت انگیز و...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

جاذبه های گردشگری ویتنام

جاذبه های گردشگری ویتنام
جاذبه های گردشگری ویتنام

به گزارش آسمونی ویتنام ترکیب بسیار جالبی از چشم اندازهای طبیعی شگفت انگیز و فرهنگ بسیار جالب توجه است. علاوه بر جذابیت های گردشگری، مناطق تاریخی، قلعه ها و بناهای قدیمی و غذای لذیذ ویتنام باعث محبوب شدن این کشور در دنیا شده است. ویتنام کشوری است که سالهای سال از جنگ و فقر در رنج بوده است و البته هنوز هم می توان اثر آن را در جامعه دید.

در ویتنام کجا اقامت کنیم

به گزارش آسمونی اختنلاف ساعت ویتنام با تهران، 2 ساعت و نیم است و در واقع 2٫30 ساعت از آن جلوتر است. مردم این کشور به زبان ویتنامی صحبت می کنند و واحد پول آن، دونگ (VND) است. این کشور دارای 4 فرودگاه بین المللی است که عبارتند از: فرودگاه کن دو- فرودگاه دا نانگ و فرودگاه نوا به

آب و هوای ویتنام و بهترین زمان سفر به آن

به گزارش آسمونی ویتنام به طور کلی 2 فصل متفاوت دارد: فصل گرم و سرد که فصل گرم، از ماه می تا اکتبر ادامه دارد و فصل سرد سال هم از ماه نوامبر شروع می شود و تا آوریل ادامه دارد. در ویتنام، فصل بارانی یا همان مونسون هم وجود دارد و بطور کلی باران زیادی در این کشور می بارد و میانگین هوا در آن بین 22 تا 27 درجه سانتیگراد است.

در مورد بهترین زمان سفر به ویتنام باید گفت که این زمان، بین ماه های فوریه تا آوریل و از آگوست تا اکتبر است. در این ماه ها، میزان بارنگی کمتر است و دمای هوا هم متعادل است.

هزینه های اقامت در ویتنام

به گزارش آسمونی هزینه ی یک شب اقامت در هاستلی با امکانات محدود، حدود 100 هزار دونگ است. اگر بخواهید در یک هاستل بهتر که امکاناتی مثل وای فای رایگان هم داشته باشد اقامت کنید، باید دو برابر این مبلغ را بپردازید. در این هاستل ها، امکان غذا درست کردن، زیاد وجود ندارد چون صرف غذا در بیررون از خانه، در این کشور بسیار ارزان تمام می شود.

هزینه های غذا در ویتنام

به گزارش آسمونی اکثر رستوران های محلی و کوچک در ویتنام ارزان هستند مثلا با پرداخت 45 تا 95 هزار دونگ می توانید در یکی از آنها غذا صرف کنید. اگر بخواهید به رستوران های توریستی بروید یا غذاهای غربی بخورید، گرانتر خواهد بود.

در مورد غذاهایی که پیشنهاد می شود حتما در سفر به ویتنام میل کنید، در ابتدا باید گفت که آشپزی این کشور در دنیا معروف است و غذاهای آن، طعم منحصر بفردی دارند. در غذاهای ویتنامی بیشتر از سبزیجات استفاده می شود و به همین دلیل، یکی از سالم ترین غذاهای دنیا محسوب می شود. در این کشور حتما غذاهای خیابانی را امتحان کنید و از امتحان کردن آنها نترسید چون به دلیل اینکه طرفداران زیادی دارند، همیشه تازه و لذیذ هستند.

اما غذاهای پیشنهادی در این کشور شامل GOI Coun یا همان اسپرینگ رول ویتنامی است که با گوشت، میگو و خرچنگ در کنار سبزی ها سرو می شوند و معروفترین غذای این کشور هستند. بان می که ساندویچی با نان باگت و محتویات دلخواه است. بان زئو که یک نوع پنکیک بسیار لذیذ و ارزان است و در آن از گوشت، میگو و جوانه لوبیا استفاده می شود. فو، که غذای ملی ویتنام است و سوپ نودل با محتویات آب گوشت، گوشت، پیاز، زنجبیل و نودل است. بون چا و چاکا.

هزینه های حمل و نقل در ویتنام

به گزارش آسمونی روش های ارزان حمل و نقل در ویتنام شامل اتوبوس و قطار است. استفاده از اتوبوس حدود 4 هزار دونگ هزینه بردار است و برای سفر با قطار هم باید حدود 700 هزرا دونگ بپردازید.

vietnam-tourism-attractions
vietnam-tourism-attractions

جاذبه های گردشگری ویتنام

به گزارش آسمونی ویتانم جاذبه های گردشگری بسیار متنوعی دارد و همین باعث می شود تا بتواند هر سلیقه ای را راضی نگه دارد. جاذبه های گردشگری مهم  این کشور پهناور عبارتند از:

جاذبه های گردشگری ویتنام : خلیج هالونگ ویتنام (Ha long):

به گزارش دریا می توان درذهن تصور کرد. پیشنهاد می کنیم برای دیدن تمام زیبایی های این خلیج، از تورهای کروز آن استفاده کنید و در میان راهتان از غارهای حیرت آور آن هم دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری ویتنام : شهر هوشی مین ویتنام (Ho Chi Minh City):

به گزارش آسمونی از شهرهای شلوغ ویتنام که قطب اقتصادی آن هم محسوب می شود و دیدنی های زیادی دارد. جاهایی که باید در این شهر ببینید، موزه ی HCMC، کلیسای جامع نوتردام، منطقه ی Da Kao، منطقه ی Jade Emperor و کاخ استقلال است.

جاذبه های گردشگری ویتنام : مجموعه ی باستانی مای سان ویتنام (My Son):

به گزارش آسمونی قدمت آن به قرن چهارم برمی گردد و مرکز مهمی برای مذهب هندو بوده است.

جاذبه های گردشگری ویتنام : هوی آن ویتنام (Hoi An):

به گزارش آسمونی لز زیباترین و دیدنی ترین شهرهای ویتنام که قسمتی از ساختمان های آن به قرن یازدهم بر می گردد.

جاذبه های گردشگری ویتنام : منطقه ساپا ویتنام (Sapa):

به گزارش آسمونی اگر علاقه مند به مناطق روستایی با مناظر دیدنی هستید، ساپا بهترین گزینه برای شماست. منطقه ای که به داشتن شالیزارهای پلکانی در کنار کوه های سر به فلک کشیده معروف است.

جاذبه های گردشگری ویتنام : هانوی ویتنام (Hanoi):

به گزارش آسمونی پایتخت ویتنام و قلب تپنده ی این کشور است و بهترین جای این کشور برای دیدن زندگی شهری است. مطمئنا سفر به یک کشور بدون دیدن یاپتخت آن، کامل نمی شود.

جاذبه های گردشگری ویتنام : پارک ملی بابه ویتنام (Ba Be):

به گزارش آسمونی یکی از بهترین جاذبه های طبیعی ویتنام برای دوستداران طبیعت است. قایق رانی در دریاچه های این منطقه میان کوه های بلند سر سبز و حیات وحش دیدنی، در این پارک مورد علاقه ی گردشگران است.

جاذبه های گردشگری ویتنام : نهاترانگ ویتنام (Nha Trang):

به گزارش آسمونی نهاترانگ، شهری ساحلی است که برای طرفداران غواصی و تفریحات ساحلی و لذت بردن از تفریحات آبی، انتخاب خوبی است. البته برج های Po Nagar Cham را هم که محلی برای عبادت از قرن های گذشته تا به امروز بوده اند، یکی دیگر از جاذبه های این شهر است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جاذبه های گردشگری ویتنام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جاذبه های گردشگری ویتنام» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید