کد مطلب:  41172 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روش رمزگذاری و قفل روی فیلم و ویدیو و جلوگیری از کپی

روش رمزگذاری و قفل روی فیلم و ویدیو و جلوگیری از کپی

در این بخش با روش رمزگذاری و قفل روی فیلم و ویدیو و جلوگیری از کپی در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

گذاشتن رمز روی عکس و فیلم

اگر از سیستم های اشتراکی استفاده میکنید و قصد دارید از فیلم ها و کلیپ های شخصی خود محافظت کنید بهترین راهکار استفاده از پسورد روی فیلم است. در این پست با مباحث نحوه عملکرد نرم افزار قفل کردن ویدیو ، آموزش قفل گذاری روی فیلم و دانلود برنامه قفل عکس و فیلم برای کامپیوتر در خدمت شما خوانندگان گرامی آسمونی هستیم.محافظت از اطلاعات شخصی در دنیای فناوری های کامپیوتری بسیار مهم است. فرقی نمی کند این اطلاعات فایل های متنی یا تصاویر و کلیپ های ویدئویی باشند. از این روی زمینه هایی نظیر گذاشتن پسورد روی فایل در هر سیستم عامل و دستگاهی بدون نرم افزار و از سوی دیگر معرفی بهترین نرم افزارهای کرک و شکستن رمز فایل های RAR ، روش های آسان حذف و شکستن پسورد و قفل فایل PDF و.. همواره پر مخاطب هستند.

آموزش گذاشتن رمز روی فایل توسط برنامه WinRAR Archiver

روش رمزگذاری و قفل روی فیلم و ویدیو و جلوگیری از کپی
روش رمزگذاری و قفل روی فیلم و ویدیو و جلوگیری از کپی

اکثر افراد از قابلیت فشرده سازی برای قفل گذاری روی فیلم استفاده می کنند ولی این روش قابلیت اجرای خودکار را ندارد ضمن اینکه میتوان فایل را استخراج و در محل دیگری ذخیره نمود. بنابراین در این روش یک فایل بایگانی قابل اجرا مشابه روش بالا ایجاد می کنیم.

1- WinRAR Archiver و همچنین Mpv Player را دانلود و نصب کنید.
2- فایل ویدئو و Mpv.exe را در یک پوشه قرار دهید هر دو را انتخاب کرده و با راست کلیک ابتدا روی گزینه WinRAR و سپس روی Add to Archive کلیک کنید.
3- در پنجره بایگانی Create SFX Archive را فعال کنید و Compression Method را روی Fastest قرار دهید سپس روی دکمه Set Password کلیک کرده و رمز عبور را وارد کنید، به صورت اختیاری می توانید Encrypt File Names را فعال کنید و در نهایت اسمی برای فایل انتخاب کرده و روی دکمه OK کلیک نمایید.
4- در سربرگ Advance روی SFX Options ضربه بزنید و تنظیمات زیر را ویرایش کنید.

  • Setup : در زمان اجرا پس از استخراج، دستور اجرای پخش کننده و ویدئو را وارد می کند. مشابه “Mpv “Video.File.
  • Modes : بررسی باز کردن پوشه موقت
  • Update : نوشتن روی تمامی فایل ها را انتخاب می کند.
  • Text and Icon: این بخش اختیاری است اما میتوانید عنوان پنجره را مشابه …Extracting Video عوض کنید.

5- روی OK کلیک کنید و منتظر بمانید تا بایگانی ایجاد شود. این روش نسبت به ابزار Bat to Exe سریعتر است. برای حفظ امنیت پس از نمایش و بستن ویدئو اطلاعات را از پوشه Temp حذف کنید.

نکته: دقت داشته باشید که ؛ باز کردن فایل ویدئویی قابل اجرا در صورتی که که 100% به منبع آن اطمینان نداشته باشید بسیار خطرناک است. یکی از روش های متداول انتشار ویروس ها ایجاد فایل های اجرایی موزیک و ویدئو و اغوای کاربران برای دانلود آن است. حتی زمانی که یک فایل را از یک دوست ، خویشاوند و یا افراد قابل اعتماد دریافت می کنید؛ پیشنهاد ما اسکن فایل قبل از اجرا توسط آنتی ویروس شخصی است.

: برای دریافت مشاوره درباره روش رمزگذاری و قفل روی فیلم و ویدیو و جلوگیری از کپی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روش رمزگذاری و قفل روی فیلم و ویدیو و جلوگیری از کپی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید