ملاقات معاون رئیس جمهور با یکی از قربانیان اسید پاشی | آسمونی
کد مطلب: 7968 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ملاقات معاون رئیس جمهور با یکی از قربانیان اسید پاشی

ملاقات معاون رئیس جمهور با یکی از قربانیان اسید پاشی

1393/08/05 معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده عصر روز گذشته با سهیلا جورکش یکی از قربانیان حادثه اسیدپاشی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

1393/08/05

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده عصر روز گذشته با سهیلا جورکش یکی از قربانیان حادثه اسیدپاشی اصفهان در بیمارستان شهید چمران تهران ملاقات کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، شهیندخت مولاوردی در دیدار با این قربانی اسیدپاشی اصفهان ضمن اظهار ناراحتی و همدردی با وی و خانواده‌اش، گفت: عاملین این جنایات با اشد مجازات به سزای اعمال خود خواهند رسید تا دیگر کسی جرأت نداشته باشد که این چنین به امنیت جسمانی و روانی دختران ما تعرض کند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده پس از شنیدن صحبت‌های سهیلا گفت: در حال حاضر تنها وظیفه دولت حمایت از شما و دیگر قربانیان این حادثه است و خود من به عنوان عضو کوچکی از دولت همواره این قضیه را پیگیری خواهم کرد.

مولاوردی ادامه داد: مطمئن باشید هیچ کوتاهی در این راستا صورت نمی‌گیرد و ما لحظه به لحظه وضعیت شما و بقیه قربانیان را از طریق خانواده‌ها، بیمارستان و وزارت بهداشت پیگیری می‌کنیم.

سهیلا همچنین در پایان این ملاقات شعری در ارتباط با توکل و امید به خداوند خواند که نشان دهنده روحیه و توکل بالای او بود و مولاوردی پس از شنیدن این شعر گفت: برای شما آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم همیشه این امیدتان را حفظ کنید.

معاون رییس جمهور در امور زنان همچنین در مطلبی در صفحه فیس‌بوکش نوشت:

«تا شقایق هست زندگی باید کرد...

این جمله پایانی سهیلا جورکش بود که دیروز عصر در بخش مراقبت‌های ویژه سوختگی بیمارستان شهید چمران به عیادتش رفتم. بعد از اعمال جراحی اخیر هماهنگی‌های لازم برای این دیدار صورت گرفت و امروز با دختری پرانرژی و پر از امید و با اراده و سرشار از شور زندگی مواجه شدم که به همه ما روحیه داد.

با تمام وجود مدام تکرار می‌کرد و مطمئن بود که خوب می‌شود و لیاقت خوب شدن را دارد و هرگز ناامید نخواهد شد و با ارادتی که به حضرت ابوالفضل (ع) داشت از مردم در آستانه محرم درخواست دعا می‌کرد. از این که در این روزها تنها نمانده است و مسئولین از جمله دکتر هاشمی وزیر بهداشت به دادش رسیده‌اند قدردان بود و می‌خواست تا خوب شدن کامل همراهش باشند.

من هم ضمن ابلاغ سلام و محبت دکتر روحانی به سهیلا اطمینان دادم که مجموعه دولت در کنار او و سایر قربانیان خواهند بود و پیگیری‌های لازم را بنا به دستوری که رییس‌جمهور به سه وزیر اطلاعات و کشور و دادگستری داده است انجام خواهند داد، تا مسببین و عاملان این جنایات به اشد مجازات برسند و با تسریع در پیگیری در آینده کسی تصور چنین اعمال شنیعی را هم به فکر خود راه ندهد و از او خواستم امید خود را از دست ندهد و مطمئن باشد همه مردم ایران در کنارشان هستند. در پایان سهیلا شعر زیبایی را دکلمه کرد که حضار را تحت تأثیر قرار داد.

هنوز صدای سهیلا در گوشم طنین‌انداز است: «جوانی، زیبایی و بینایی‌ام را به من برگردانید.»

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ملاقات معاون رئیس جمهور با یکی از قربانیان اسید پاشی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ملاقات معاون رئیس جمهور با یکی از قربانیان اسید پاشی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?