کد مطلب:  49220 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
جنجال عجیب ویرژیل فن دایک در مراسم توپ طلای 2019

جنجال عجیب ویرژیل فن دایک در مراسم توپ طلای 2019

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته مراسم توپ طلای 2019 فرانس فوتبال در کشور فرانسه برگزار شد که طی آن لیونل مسی...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
جنجال عجیب ویرژیل فن دایک در مراسم توپ طلای 2019
جنجال عجیب ویرژیل فن دایک در مراسم توپ طلای 2019

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته مراسم توپ طلای 2019 فرانس فوتبال در کشور فرانسه برگزار شد که طی آن لیونل مسی اعجوبه آرژانتینی باشگاه بارسلونا موفق شد ششمین توپ طلای خود را دریافت کرده تا پرافتخار ترین بازیکن تاریخ فوتبال شود . حال ، برخی از اتفاقات و صحبت های مصاحبه گران با بازیکنان بود که بسیار حائز اهمیت بود و ویرژیل فن دایک در مورد رقیبان خود در کسب جایزه توپ طلا  که با خبرنگار RTL7 صحبت کرد که بازتاب های بدی را در سرتاسر جهان داشت . در طی مصاحبه بود که مصاحبه گر RTL7 از ویرژیل فن دایک در مورد حس و حالش و حضورش در بین سه نماینده برتر کسب توپ طلا پرسید و او این چنین پاسخ داد :

من خیلی از بابت چیزی که در سال گذشته به آن دست یافتم افتخار می کنم و امید وارم امسال نیز بتوانم موفقیت سال پیش را تکرار کنم . در دوره های مختلف این مراسم ، امتیازات به هم نزدیک تر بود و از حساسیت بالا تری خوردار بود اما امسال تعداد خبرنگاران رای دهنده به 176 عدد رسیده است اما در گذشته بسیار کمتر از این بوده است . 

در ادامه خبرنگار در مورد عدم حضور کریستیانو رونالدو در سالن مراسم به عنوان رقیب ویرژیل فن دایک و لیونل مسی از او سوال می کند اما پاسخ ویرژیل فن دایک به این موضوع این چنین است :

مگر رونالدو رقیب من در این رقابت است ؟!

این سخن اگر چه ممکن است بار شوخی را در فضای بسیار حساس کسب توپ طلا و برای از بین بردن خشکی فظا گفته شده باشد اما واکنش های بسیار تندی را نسبت به خود داشته است از جمله آنکه خواهر کریستیانو رونالدو کتیا آویرو ، در پاسخ به ویرژیل فن دایک گفته است :

حالا ، فن دایک عزیز ، به جایی که تو اکنون در آن قرار داری و به آنجا رفته ای ، رونالدو تا کنون هزاران بار این راه را رفته و برگشته است . میبینی ؟! ، رونالدو تا کنون سه بار قهرمان لیگ در کشوری شده است که تو در آن سالهاست به بازی می پردازی و هنوز به جام نرسیده ای . تازه رونالدو در آن زمان از تو جوان تر بوده است . رونالدو به کشور ها و لیگ های دیگر نیز رفته است و به بهترین بازیکن تاریخ آن تیم [ رئال مادرید ] تبدیل شده است . رونالدو به همراه همان تیم شما و تیمتان را در لیگ قهرمانان اروپا در فینال حذف کرد . رونالدو از جایزه توپ طلا هم اکنون 5 عدد دارد .

همچنین پیرس مورگان ، روزنامه نگار و مجری مشهور انگلیسی در توییتر واکنش بسیار تندی نسبت به صحبت های ویرژیل فن دایک از خود نشان داد و این گونه نوشت :

نه ، کریستیانو بازیکن به مراتب بهتری نسبت به تو است ، تو در سطح او قرار نداری !
van-dijk-speech-made-a-big-fuss-throughout-the-world
van-dijk-speech-made-a-big-fuss-throughout-the-world

در ادامه ویرژیل فن دایک به نشانه پاسخ دادن به گفته و شبهه ایجاد شده برای پیرس مورگان نوشت :

سلام پیرس ، اگر ناگهان از وسط بحث من و خبرنگار وارد قضیه نمی شدی و تمام حرف من را کامل میشنیدی ، می دانستی که حرف من تنها برای شوخی بوده و من احترام بسیار زیادی برای آن دو [ رونالدو و مسی ] قائل هستم .

مراسم توپ طلای 2019 شب گذشته در فرانسه برگزار شد که طی آن لیونل مسی موفق شد برای ششمین بار توپ طلا را از آن خود کند و بار دیگر رکورد دار کسب توپ طلا شود . تعداد رائ های خبرنگاران به بهترین بازیکنان سال 2019 به شیوه زیر بوده است : لیونل مسی ( بارسلونا / آرژانتین ) : 686 رائ ویرژیل فن دایک ( لیورپول / هلند ) : 679 رائ کریستیانو رونالدو ( یوونتوس / پرتغال ) : 476 رائ سادیو مانه ( لیورپول / سنگال ) : 347 رائ محمد صلاح ( لیورپول / مصر ) : 178 رائ کیلیان امباپه ( پاری سن ژرمن / فرانسه ) : 89 رائ آلیسون بکر ( لیورپول / برزیل ) : 67 رائ روبرت لواندوفسکی ( بایرن مونیخ / لهستان ) : 44 رائ برناردو سیلوا ( منچستر سیتی / پرتغال ) : 41 رائ ریاض محرز ( منچستر سیتی / الجزایر ) : 33 رائ

: برای دریافت مشاوره درباره جنجال عجیب ویرژیل فن دایک در مراسم توپ طلای 2019 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جنجال عجیب ویرژیل فن دایک در مراسم توپ طلای 2019» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید