کد مطلب:  41114 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر

وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech یکی از سه خودروی مفهومی جدید خودروسازی "استون مارتین" که از خودروهای فرمول 1...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر
وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech

یکی از سه خودروی مفهومی جدید خودروسازی "استون مارتین" که از خودروهای فرمول 1 الهام گرفته شده، قابلیت استفاده از نمایشگر گوشی‌های هوشمند به جای نمایشگر سیستم صوتی خودرو را خواهد داشت.

به گزارش فناوری آسمونی ، شرکت استون مارتین امروز هت‌تریک کرد و سه خبر جدید اعلام کرد.

این خودروساز کار بر روی سه خودروی مفهومی جدید را تأیید کرد: خودروی مفهومی "Vanquish Vision"، هایپرکار AM-RB 003 و خودروی مفهومی Lagonda All-Terrain.

خودروی اول که به اختصار "Vanquish" نامیده می‌شود دو سال است که در حال طی مراحل تولید است و قرار است تا سال 2022 روانه بازار شود.

ظرفیت موتور دوقلوی توربوشارژ این خودرو هنوز مشخص نشده است اما احتمالاً همانند موتورهای مشابه سایر خودروسازان حدود 3.0 لیتر خواهد بود.

using-phone-to-play-music-in-car
using-phone-to-play-music-in-car


مدل AM-RB 003 نیز که قبلاً به نام پروژه 003 شناخته می‌شد یک مدل بنزینی است و مفاهیم و فناوری‌های آن مستقیماً از خودروهای فرمول یک می‌آید.

با این حال جالب اینجاست که این خودرو روی داشبورد خود هیچ جایی برای نمایشگر سیستم صوتی ندارد و در واقع چیزی به عنوان صفحه لمسی روی داشبورد تعبیه نشده است که این کار احتمالاً بدین منظور انجام شده که استون مارتین در تلاش است تا آن را تا حد امکان سبک کند.

در عوض صاحبان این خودرو می‌توانند از گوشی هوشمند خود به عنوان نمایشگر ضبط خودرو استفاده کنند. آنها می‌توانند به سادگی گوشی خود را در جای مشخص شده قرار دهند و از برنامه‌های مسیریابی یا موسیقی استفاده کنند.

استون مارتین در مورد مشخصات فنی این خودرو خیلی ریز نشده است اما احتمالاً تا سال 2021 پا به جاده‌ها بگذارد.

استون مارتین امروز در نهایت مدل مفهومی "Lagonda All-Terrain" که نقطه عطف انتقال استون مارتین به یک برند لوکس تمام الکتریکی است، معرفی شد.

وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر
وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر


کلید اصلی در طراحی این خودرو فضای ارائه شده است. این کمپانی از فقدان موتور احتراق داخلی استفاده کرده و باتری‌ها را در کف خودرو نصب کرده است، بنابراین اتاق بسیار بزرگی دارد.

از لحاظ ظاهری هم بسیار آینده‌نگرانه به نظر می‌رسد و طبق گفته "اندی پالمر" رئیس استون مارتین، این ویژگی این خودرو را به یک خودروی مناسب برای کارآفرینان فناور تبدیل می‌کند.

باز هم هیچ چیزی در مورد مشخصات این خودرو اعلام نشده است اما گفته می‌شود استون مارتین امیدوار است این خودرو را با دامنه حرکتی تمام الکتریکی حدود 400 مایل به همراه فناوری شارژ سریع بی‌سیم در حدود 15 دقیقه روانه بازار کند.

منبع: ISNA
: برای دریافت مشاوره درباره وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وقتی نمایشگر گوشی ، ضبط خودرو می‌شود + تصاویر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید