کد مطلب: 25059 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روش ساخت آیدی کاربردی تلگرام

روش ساخت آیدی کاربردی تلگرام

از جمله برتری های برنامه تلگرام نسبت به سایر مسنجرها این است که میتوان از طریق آیدی با دیگران ارتباط برقرار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ساخت اکانت تلگرام

از جمله برتری های برنامه تلگرام نسبت به سایر مسنجرها این است که میتوان از طریق آیدی با دیگران ارتباط برقرار کرد بدون اینکه شماره تلفن مخاطب را داشته باشیم. همچنین میتوانیم برای اکانت خودمان آیدی بسازیم و بجای شماره تلفن، آنرا در اختیار سایرین قرار دهیم . در این مقاله آسمونی قصد داریم روش ساخت آیدی تلگرام و نیز طرز استفاده از آیدی را توضیح دهیم.

فواید داشتن  نام کاربری در تلگرام

اگر دوست ندارید شماره تلفن خود را در اختیار همه قرار دهید، تلگرام راهی ساده پیش پای شما می‌گذارد: نام کاربری! کاربران دیگر می‌توانند با استفاده از نام کاربری‌تان با شما ارتباط برقرارکنند، بدون اینکه لازم باشد شماره تلفن شما را داشته باشند. فایده دیگر نام کاربری در گروه‌ها نمایان می‌شود. کاربران در گروه‌ها می‌توانند با استفاده از نام کاربری‌تان شما را یاد (mention) کنند. منشن کردن در گروه‌ها با استفاده از @ امکان‌پذیر است. حتی اگر نوتیفیکیشن گروه‌ها را غیرفعال کرده باشید، وقتی کسی شما را با نام کاربری‌تان منشن کند، نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد.

همچنین با استفاده از نام کاربری‌تان می‌توانید لینک بسازید و از آن در دیگر شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. برای این کار کافی است نام کاربری خود را به انتهای آدرس (نام کاربری)/http://t.me اضافه کنید تا کاربران دیگر بتوانند از طریق این لینک با شما ارتباط برقرار کنند.

 

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «روش ساخت آیدی کاربردی تلگرام»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?