کد مطلب:  16901  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهریان: وزارت ورزش پیش‌بینی یک مدال المپیک در بخش بانوان دارد

شهریان: وزارت ورزش پیش‌بینی یک مدال المپیک در بخش بانوان دارد

به گزارش آسمونی به نقل از خبرنگار مهر از ریودوژانیرو، رباب شهریان با اشاره به اینکه بانوان ورزشکار ایران تا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از خبرنگار مهر از ریودوژانیرو، رباب شهریان با اشاره به اینکه بانوان ورزشکار ایران تا به امروز رقابت های خود در رشته های قایقرانی، تنیس روی میز و تیراندازی را برگزار کرده اند، در مورد عملکرد آنها توضیحاتی را ارائه کرد.

2165311
2165311

وی با تاکید بر اینکه روند کسب سهمیه المپیکی بانوان کاملا رضایت بخش بود، اظهارداشت: تا به امروز عملکرد بانوان در رشته های مختلف خوب بود و امیدواریم در ادامه شاهد عملکرد بهتری هم باشیم.

وی که در حاشیه رقابت های تیراندازی 25 متر تپانچه بادی صحبت می کرد، در مورد گلنوش سبقت اللهی و عملکرد وی خاطرنشان کرد: رکوردهای سبقت اللهی نسبت به رکوردهایی که در تهران داشت، بهتر است. البته فراموش نشود گلنوش تنها 6 ماه است که در این رشته کار می کند و حالا در المپیک با کسانی رقابت می کند کند که 16-15 سال تجربه فعالیت دارند.

شهریان ادامه داد: در مجموع کسب مدال در المپیک برای بانوان ایران مشکل است، به هر حال در مقایسه با دیگر کشورها اعزام بانوان ایران به رقابت های برون مرزی خیلی کمتر است و همین مسئله قطعا روی چگونگی عملکرد آنها در میادین مختلف تاثیر می گذارد.

معاون توسعه امور بانوان وزارت ورزش خاطرنشان کرد: البته مسیری که بانوان ورزشکار ایران در پیش گرفته اند، امیدوارکننده است. امیدوارم بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت های بیشتری باشیم.

" پیش بینی وزارت ورزش از نتیجه گیری بانوان در المپیک پیش از آغاز رسمی این بازی ها چه بود، آیا پیش بینی مدال داشتید؟"، شهریان در پاسخ به این پرسش گفت: پیش بینی داشتیم یک مدال بگیریم، به خصوص در تیراندازی به الهه احمدی خیلی امید داشتیم که او نتوانست به رغم عملکرد خوبش صاحب مدال شود. احمدی طی 6 ماه گذشته رنکینگ اول جهان را در اختیار داشت اما به هر حال اینجا المپیک است و شرایط ورزشکاران دیگر کشورها به خاطر همان مسائل اعزام های برون مرزی و البته تجهیزاتی که در اختیار دارند، به مراتب بهتر است.

وی در مورد حضور رشته های تیمی بانوان در المپیک گفت : در بخش بانوان فعالیت در رشته های تیمی به مراتب دیرتر از مردان آغاز شد این در حالی است که در همین المپیک ریو یک رشته تیمی در بخش مردان داریم، در هر صورت اینکه به گونه ای پیش برویم که در رشته های تیمی بانوان هم صاحب مدال شویم، در برنامه است خصوصا اینکه پتانسیل لازم را هم داریم. تیم فوتسال ما قهرمان آسیا شد و همین موضوع موید توانایی ورزشکاران مان است.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره شهریان: وزارت ورزش پیش‌بینی یک مدال المپیک در بخش بانوان دارد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «شهریان: وزارت ورزش پیش‌بینی یک مدال المپیک در بخش بانوان دارد» در کادر زیر بنویسید :

3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید