کد مطلب:  49327  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به‌روزرسانی درایور GPU بر بهبود تجربه بازی

به‌روزرسانی درایور GPU بر بهبود تجربه بازی

کوالکام در پردازنده‌ی جدید اسنپدراگون 865، قابلیت جالبی را برای واحد پردازش گرافیکی در نظر گرفته است که به بهبود و تقویت بازی‌های موبایل کمک می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به‌روزرسانی درایور GPU بر بهبود تجربه بازی
به‌روزرسانی درایور GPU بر بهبود تجربه بازی


کوالکام اعلام کرد که در پردازنده‌ی اسنپدراگون 865 از به‌روزرسانی‌ درایورهای واحد پردازش گرافیکی Adreno پشتیبانی خواهد کرد. به‌روزرسانی‌ درایورهای گرافیکی تا امروز تنها برای کاربران دسکتاپ ارائه می‌شد و بستری برای درایور گوشی‌های هوشمند فراهم نبود. اکنون کوالکام این بستر را در فروشگاه گوگل‌پلی فراهم کرده است و امکان به‌روزرسانی درایورهای گرافیکی را در اختیار کاربران گوشی‌های هوشمند قرار خواهد داد.

با پردازنده‌ی اسنپدراگون 865 کاربران می‌توانند درایورهای واحد پردازش گرافیکی آدرنو 650 را از طریق فروشگاه گوگل‌پلی به‌روز کنند. این کار دقیقاً به همان روشی که هر برنامه دیگری در گوشی‌های هوشمند به‌روز می‌شود، امکان‌پذیر خواهد بود.

کاربران می‌توانند به‌صورت کاملا مستقل از سایر به‌روزرسانی‌ها، عملکرد بازی و عملکرد گرافیکی پردازنده‌ی اسنپدراگون 865 را بهبود ببخشند. همچنین زمانی‌که بازی جدیدی منتشر می‌شود، در مواردی درایورهای جدید برای پشتیبانی از ویژگی‌های آن بازی وجود دارند که می‌توانند در دسترس کاربران قرار گیرند. در برخی موارد نیز به‌روزرسانی درایورها می‌تواند در بهینه‌سازی سخت‌افزاری نقش داشته باشد.

امکان به‌روزرسانی درایور واحد پردازش گرافیکی آدرنو 650 به تعدادی از ویژگی‌های جدید دیگر پیوسته و برای پشتیبانی از گیمرهای موبایل طراحی شده است. از سوی دیگر پشتیبانی از نرخ نوسازی سریع در نمایشگرها به بیش از 144 هرتز می‌رسد و این ویژگی دسکتاپ دیگری به‌حساب می‌آید که در موبایل ارائه خواهد شد و نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. پشتیبانی از استاندارد 10 بیتی HDR ویژگی دیگر پردازنده‌ی پرچمدار اسنپدارگون 865 خواهد بود.
: برای دریافت مشاوره درباره به‌روزرسانی درایور GPU بر بهبود تجربه بازی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «به‌روزرسانی درایور GPU بر بهبود تجربه بازی» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید