مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  38747 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حداقل تا دوماه دیگر هاتگرام و طلاگرام مستقل نمی‌شوند

حداقل تا دوماه دیگر هاتگرام و طلاگرام مستقل نمی‌شوند

به گزارش آسمونی:موسس پیام‌رسان آی‌گپ با انتشار رشته توییتی، اظهارنظر تیم فنی نسخه فارسی تلگرام در مورد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:موسس پیام‌رسان آی‌گپ با انتشار رشته توییتی، اظهارنظر تیم فنی نسخه فارسی تلگرام در مورد احتمال تمدید فرصت قانونی فعالیت آن را به اشتراک گذاشت.

اردیبهشت سال جاری پیامرسان تلگرام به دستور دستگاه فضایی فیلتر و از دسترس کاربران خارج شد.کاربران فضای مجازی که به محیط این شبکه اجتماعی عادت کرده به دنبال پیامرسانی جایگزین بودند تصمیم گرفتند به فضای ایرانی پیامرسان‌ها مهاجرت کنند.

مهاجرت کاربران در روزها و ماه های اول بسیار سریع و پررونق بود اما مدتی نگذشته بود که نسخه فارسی تلگرام با عنوان تلگرام طلایی و هاتگرام به کاربران ارائه شد. پیامرسانی که بدون نیاز به هیچ فیلترشکنی کاربران را به حساب کاربری آنان در تلگرام متصل می کرد.

علاقه کاربران به عضویت در درگاه های جدید، مهاجرت معکوس آنها را به دنبال داشت. در حال حاضر بسیاری از مدیران و مسئولان از وجود این پیامرسان گله مند هستند و از دستگاه های ذی صلاح می‌خواهند تکلیف آن را مشخص کنند. در تازه ترین اظهارنظر عنوان شده رئیس مرکز شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد این دو نسخه تنها تا پایان آذر ماه فرصت دارند تا در مورد شرایط خود تعیین و تکلیف کنند.

تنها چند روز از فرصت قانونی این دو نسخه فارسی باقی مانده است با این حال امروز محمدرسول کاظمی موسس و مدیر سابق پیامرسان آی گپ در حساب توییتری خود مکالمه و اظهار نظر یکی از برنامه نویسان نسخه فارسی تلگرام را به اشتراک گذاشت. ادعاهای منتشر شده توسط این برنامه نویس قابل تامل است. او اعلام کرده است حداقل دو ماه زمان لازم است تا این دو نسخه فارسی مستقل شوند.

موسس و مدیر سابق پیامرسان آی گپ در حساب کاربری خود خطاب به محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت:

اقایان #طلاگرام #هاتگرام شرکت #راهکار_سرزمین_هوشمند تیم فنیتون میگه حداقل دو ماه وقت میخواد تا اخر آذر نشده برین یجایی دست بدامنشون بشین که باز اخر آذر تمدید بشه ولی خدایی این دفعه یک ساله تمدید کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حداقل تا دوماه دیگر هاتگرام و طلاگرام مستقل نمی‌شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حداقل تا دوماه دیگر هاتگرام و طلاگرام مستقل نمی‌شوند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید