کد مطلب:  41703  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی دانشگاه بزرگمهر قائن

معرفی دانشگاه بزرگمهر قائن

معرفی دانشگاه بزرگمهر قائن یکی از دانشگاه های دولتی ایران دانشگاه بزرگمهر قائن یکی از دانشگاه های دولتی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

معرفی دانشگاه بزرگمهر قائن
معرفی دانشگاه بزرگمهر قائنمعرفی دانشگاه بزرگمهر قائن یکی از دانشگاه های دولتی ایران

دانشگاه بزرگمهر قائن یکی از دانشگاه های دولتی ایران است. دانشگاه بزرگمهر قائن مانند دیگر دانشگاه های دولتی دارای تاریخچه است. تاریخچه دانشگاه بزرگمهر قائن شامل زمان تشکیل و وظایف و فعالیت ها و اهداف دانشگاه بزرگمهر قائن می باشد. اگر می خواهید در مورد دانشگاه بزرگمهر قائن بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی دانشگاه بزرگمهر قائن و تاریخچه دانشگاه بزرگمهر قائن و آدرس سایت دانشگاه بزرگمهر قائن می پردازیم.

تاریخچه دانشگاه بزرگمهر قائن

دانشگاه بزرگمهر، یک دانشگاه دولتی در شهر قائن استان خراسان جنوبی ایران است. این دانشگاه دارای سه دانشکده فنی، علوم انسانی و علوم پایه می‌باشد.

آموزشکده فنی قاین به عنوان اولین آموزشکده اقماری دانشگاه بیرجند در شهر قاین در مهر 1384 تأسیس شد. در مهرماه 1390 و با مجوز شورای گسترش آموزش عالی، آموزشکده فنی قاین به دانشکده فنی مهندسی قاین ارتقاء یافت. در تابستان 1392 دانشکده‌های علوم انسانی و علوم پایه قاین تأسیس شد. در تاریخ 30 آذر ماه 92 شورای گسترش وزارت علوم با تفکیک دانشکده‌های مهندسی - پایه و علوم انسانی قاین از دانشگاه بیرجند و ایجاد دانشگاه بزرگمهر موافقت قطعی کرد و در فروردین ماه 1393 رسمیت پیدا کرد.

سایت دانشگاه بزرگمهر قائن

www.buqaen.ac.ir

: برای دریافت مشاوره درباره معرفی دانشگاه بزرگمهر قائن فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «معرفی دانشگاه بزرگمهر قائن» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید