مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  57633 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شرکت‌های هواپیمایی کشور امارات متحده عربی

شرکت‌های هواپیمایی کشور امارات متحده عربی

صنعت هواپیمایی امارات متحده عربی به یکی از غول ‌های پرواز در خاورمیانه و آسیا تبدیل شده است.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

روزانه سفرهای هوایی بسیاری در سراسر جهان انجام می شود و شرکت های هواپیمایی در این عرصه با هم به رقابت می پردازند. یکی از قدرتمند ترین کشورهای موجود در این صنعت کشور امارات متحده عربی می باشد که نقل و انتقالات مسافران را به بهترین شکل ممکن در سراسر جهان انجام می دهد. آسمونی در این بخش شرکت های هواپیمایی امارت را به شما عزیزان معرفی می کند.

هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات
هواپیمایی امارات

امکانات هواپیمایی امارات بسیار زیاد است و همین ویژگی باعث محبوبیت این ایرلاین در میان خطوط هوایی دیگر شده است. دفتر مرکزی دبی قرار دارد و پروزاهای روزانه را به مقاصد مختلف جهان انجام می دهد. ایرلاین امارات از سال 1985 توسط دولت دبی تاسیس شد و شروع به فعالیت کرد. هواپیمایی امارات خدمات بسیاری را هنگام پرواز ارائه می دهد که از میان آن ها می توان به تماشای فیلم، اینترنت پرسرعت، دوربین های خارج از هواپیما اشاره کرد. با این امکانات در میان ابرها می توانید سرگرم شوید.

ایر عربیا

air arabia
air arabia

شرکت هواپیمایی ایر عربیا به 21 مقصد در سراسر جهان پرواز دارد و از مناسب ترین ایرلاین های حاضر در جهان از لحاظ قیمت است. ایر عربیا با وجود ایرلاین های مدرن و استاندارد به ارزان قیمت ترین خط هواپیمایی در جهان معروف است. دفتر مرکزی ایر عربیا در فرودگاه بین المللی شهر شارجه قرار دارد و علاوه بر آن دفتر نمایندگی انحصاری این ایرلاین در چندین شهر ایران مانند تهران، شیراز، مشهد وجود دارد.

فلای دبی

fly dubai
fly dubai

فلای دبی جزو شرکت های هواپیمایی ارزان قیمت می باشد که دفتر مرکزی آن در فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. ایرلاین فلای دبی در سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز تعداد لاین های هواپیمایی خود را به 48 فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ رسانده است و به 94 مقصد هوایی پرواز انجام می ‌دهد. فلای دبی با انواع غذا ها و نوشیدنی های گرم و سرد از مسافران پذیرائی می کند و بخش بیزینس کلاس این هواپیما امکان استفاده از اینترنت را حین سفر دارد.

دبی رویال ایر وینگ

ایر وینگ
ایر وینگ

دفتر مرکزی دبی رویال ایر وینگ در فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است. خاندان سلطنتی و مقامات دولتی دبی از این ایرلاین استفاده می کنند. رویال ایر وینگ دارای 12 فروند هواپیمای بوئینگ می باشد

امارات اسکای‌کارگو

هواپیمایی اسکای کارگو
هواپیمایی اسکای کارگو

این شرکت دارای دومین هواپیماهای باربری در جهان است. شرکت اسکای کارگو متعلق به دولت دبی می باشد که دارای 14 فروند هواپیما به 35 مقصد در جهان است.

اتحاد

هواپیمایی اتحاد
هواپیمایی اتحاد

اتحاد چهارمین ایرلاین خاورمیانه است که دفتر مرکزی آن در فرودگاه بین المللی ابوظبی قرار دارد. حمل و نقل های هوایی بسیاری از طریق ایرلاین اتحاد انجام می شود که به 120 مقصد در سراسر جهان انجام می شود. ویژگی های خاص این هواپیما مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند. اتحاد دارای کابین های مختلفی از قبیل اقامتی، فرست کلاس آپارتمانی، فرست کلاس سوئیت و فرست کلاس استودیو است. کابین اقامتی مانند یک سوئیت مجهز است و امکانات لوکسی مانند حمام، پذیرائی، تلویزیون دارد. به همین ترتیب کابین های دیگر به امکانات بیشتری مجهز می باشند.

روتانا جت

روتانا جت
روتانا جت

ایرلاین اماراتی روتانا جت از سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی روتانا جت در فرودگاه ابوظبی قرار دارد که پروازهای محدودی  به 14 مقصد در آسیا و مقاصد داخلی امارات دارد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره شرکت‌های هواپیمایی کشور امارات متحده عربی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شرکت‌های هواپیمایی کشور امارات متحده عربی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید