کد مطلب: 40746 درج نظر
اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور به گزارش آسمونی به منظور‌ فراهم آوردن زمینه انسجام و هماهنگی و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور
اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور

به گزارش آسمونی به منظور‌ فراهم آوردن زمینه انسجام و هماهنگی و مساعدت در کلیه سازمانهای حمل و نقل همگانی سراسرکشور و نیز ایجاد نظام برنامه ریزی و تامین نیازهای کلی به استناد بند 6 ماده 11 اساسنامه اصلاحی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، اساسنامه اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور مشتمل  بر سه فصل ، سی ماده، هفده تبصره تهیه و در مورخ 1386/10/04 به تصویب رسید که طی ابلاغیه شماره 64521/1/01 مورخ 1386/12/04 از سوی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور و ریاست سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور به استانداریهای سراسر کشور ابلاغ گردید و سپس دفتر هماهنگی حمل و نقل و ترافیک سازمان شهرداریها با دعوت از مدیران عامل سازمانهای حمل و نقل همگانی در مورخ 1387/02/26 اقدام به برگزاری اولین مجمع عمومی نمود .

union-of-public-transporting-organizations
union-of-public-transporting-organizations

به گزارش آسمونی اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور متولی امور حمل و نقل همگانی (بار و مسافر) در شهرهای با جمعیت کمتر از یکصد هزار نفر می باشد. بر این اساس امورات مربوط به  تجهیز، توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری(تاکسی، ون، میدل باس، مینی بوس، اتوبوس، وانت بار) بیمه رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل درون شهری، سوخت خودروهای عمومی، شناسایی و ساماندهی وانت‌بارها، مدیریت مراکز معاینه فنی خودروهای سبک سراسر کشور و امور مربوط به پایانه های مسافربری در بیش از 92% شهرهای کل کشور(1091شهر از 1183 شهر کل کشور) توسط این اتحادیه پیگیری و انجام می شود. در بین شهرهای مذکور 140 شهر دارای سازمان حمل و نقل همگانی می باشند که اکثر این شهرها دارای جمعیتی بین 30 تا 100 هزار نفر می باشند.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?