کد مطلب:  40141 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اتحادیه طلا و جواهر تهران

اتحادیه طلا و جواهر تهران

اتحادیه طلا و جواهر تهران یکی از اتحادیه های فعال در ایران است که وظیفه ساماندهی فعالان در این زمینه را بر عهده دارد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران با حدود 3 هزار عضو رسمی در 20 رسته صنفی یکی از مهمترین و محوری ترین اتحادیه های صنفی کشور است که تحت نظر اتاق اصناف و وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت می کند.  برای آشنایی با اتحادیه طلا و جواهر تهران این بخش آسمونی را خوانید.

معرفی اتحادیه طلا و جواهر تهران

این اتحادیه با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان صنعت طلا و جواهر و با سرلوحه قرار دادن دو معیار تلاش و امید در جهت رشد و ارتقاء صنعت طلا و جواهر کشور گام برداشته و رسیدن به جایگاه اول منطقه را از اهداف اصلی خود می داند. همچنین این اتحادیه ضمن ارتباط و تعامل با اتحادیه های طلا و جواهر سراسر کشور می کوشد ضمن حل مشکلات صنفی به ارائه راهکارهای اساسی و حمایتی این صنف و صنعت قدم بردارد.
فعالان و کارشناسان این صنف و صنعت بر این عقیده اند که مصنوعات طلا ضمن سرمایه بودن، یکی از مهمترین نشانه فرهنگی و قومی و بهترین وسیله انتقال تمدن ایران است که به سرعت تحت تاثیر پدیده های فرهنگ پذیری در بین جوامع گوناگونی انسانی قرار گیرد. آثار زیورآلات و دست سازهای طلای کشورمان که هم اکنون در موزهای مطرح جهان قرار دارد نشانگر سابقه کهن و قدمت این صنعت در این سرزمین هنرپرور است.

ارکان اتحادیه طلا و جواهر تهران

 • ریاست اتحادیه
 • نائب رییس اول
 • نائی رییس دوم
 • خزانه دار
 • مشاوران
 • دبیر هیات مدیره
 • بازرس هیات مدیره

فعالیت های اتحادیه طلا و جواهر تهران

اتحادیه، کسب و افزایش رضایت اعضا، مراجعه کنندگان و دیگر ذی نفعان (مشتریان) خود را درکنار بهبود مستمر کیفیت، به عنوان مهمترین هدف سازمان، برگزیده و براساس قانون نظام صنفی، خود را نسبت به ارایه خدمات باکیفیت متناسب جهت تامین نیازمندی های ایشان متعهد می داند. هیأت مدیره برای رسیدن به این خط مشی، الگوی سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی را برپایه مشارکت همگانی کارکنان در تمامی رده ها و سطوح سازمانی برگزیده و در این راستا اهداف ذیل را سرلوحه خود قرار داده است:

 • افزایش رضایت اعضای صنفی، مراجعه کنندگان و دیگر ذی نفعان محترم
 • بهبود مستمر کیفیت با رعایت صحت، دقت و سرعت در ارایه خدمات در تمام زمینه های کاری اتحادیه
 • آموزش و به سازی نیروی انسانی و ارتقای انگیزه خدمت و همدلی بین کارکنان و مدیریت، و اشاعه فرهنگ کاری با کیفت
 • بهبود اطلاع رسانی و پاسخ گویی سریع و صحیح به مشتریان و ارایه خدمات مشاوره ای بهینه به اعضا، مراجعه کنندگان و دیگر ذی نفعان اتحادیه

هیات مدیره اتحادیه با اعتقاد راسخ به اهداف یاد شده، همه امکانات را برای نیل به این مقاصد فراهم نموده و تلاش می کند تا با تعامل و همکاری همه جانبه با ذی نفعان، به اهداف پیش گفته دست یابد.

آدرس و شماره تلفن اتحادیه طلا و جواهر تهران

آدرس تهران-خیابان سهروردی جنوبی –خیابان شهید ملایری پورغربی-پلاک 53
تلفن 021-88829623 ؛ 88836342-021
سایت http://estjt.ir
ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 14:30

 

: برای دریافت مشاوره درباره اتحادیه طلا و جواهر تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اتحادیه طلا و جواهر تهران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید