کد مطلب: 40141 درج نظر
اتحادیه طلا و جواهر تهران

اتحادیه طلا و جواهر تهران

اتحادیه طلا و جواهر تهران یکی از اتحادیه های فعال در ایران است که وظیفه ساماندهی فعالان در این زمینه را بر...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

اتحادیه طلا و جواهر تهران یکی از اتحادیه های فعال در ایران است که وظیفه ساماندهی فعالان در این زمینه را بر عهده دارد. برای آشنایی با اتحادیه طلا و جواهر تهران این بخش آسمونی را خوانید.اتحادیه طلا و جواهر تهران

اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران با حدود 3 هزار عضو رسمی در 20 رسته صنفی یکی از مهمترین و محوری ترین اتحادیه های صنفی کشور است که تحت نظر اتاق اصناف و وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت می کند.

این اتحادیه با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان صنعت طلا و جواهر و با سرلوحه قرار دادن دو معیار تلاش و امید در جهت رشد و ارتقاء صنعت طلا و جواهر کشور گام برداشته و رسیدن به جایگاه اول منطقه را از اهداف اصلی خود می داند.

این اتحادیه ضمن ارتباط و تعامل با اتحادیه های طلا و جواهر سراسر کشور می کوشد ضمن حل مشکلات صنفی به ارائه راهکارهای اساسی و حمایتی این صنف و صنعت قدم بردارد.

فعالان و کارشناسان این صنف و صنعت بر این عقیده اند که مصنوعات طلا ضمن سرمایه بودن، یکی از مهمترین نشانه فرهنگی و قومی و بهترین وسیله انتقال تمدن ایران است که به سرعت تحت تاثیر پدیده های فرهنگ پذیری در بین جوامع گوناگونی انسانی قرار گیرد.

آثار زیورآلات و دست سازهای طلای کشورمان که هم اکنون در موزهای مطرح جهان قرار دارد نشانگر سابقه کهن و قدمت این صنعت در این سرزمین هنرپرور است.

خط مشی اتحادیه طلا و جواهر تهران

اتحادیه، کسب و افزایش رضایت اعضا، مراجعه کنندگان و دیگر ذی نفعان (مشتریان) خود را درکنار بهبود مستمر کیفیت، به عنوان مهمترین هدف سازمان ، برگزیده و براساس قانون نظام صنفی، خود را نسبت به ارایه خدمات باکیفیت متناسب جهت تامین نیازمندی های ایشان متعهد می داند.

هیأت مدیره برای رسیدن به این خط مشی، الگوی سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی را برپایه مشارکت همگانی کارکنان در تمامی رده ها و سطوح سازمانی برگزیده و در این راستا اهداف ذیل را سرلوحه خود قرار داده است:

افزایش رضایت اعضای صنفی، مراجعه کنندگان و دیگر ذی نفعان محترم

بهبود مستمر کیفیت با رعایت صحت، دقت و سرعت در ارایه خدمات در تمام زمینه های کاری اتحادیه

آموزش و به سازی نیروی انسانی و ارتقای انگیزه خدمت و همدلی بین کارکنان و مدیریت، و اشاعه فرهنگ کاری با کیفت

بهبود اطلاع رسانی و پاسخ گویی سریع و صحیح به مشتریان و ارایه خدمات مشاوره ای بهینه به اعضا، مراجعه کنندگان و دیگر ذی نفعان اتحادیه

هیات مدیره اتحادیه با اعتقاد راسخ به اهداف یاد شده، همه امکانات را برای نیل به این مقاصد فراهم نموده و تلاش می کند تا با تعامل و همکاری همه جانبه با ذی نفعان، به اهداف پیش گفته دست یابد.

تماس با اتحادیه طلا و جواهر تهران

نشانی: تهران-خیابان سهروردی جنوبی –خیابان شهید ملایری پورغربی-پلاک 53

تلفن: 88829623 - 88836342 - 88832461 - 88302111 - 88829356 - 88836340 - 88836341 - 88811476

فکس: 88836352

ساعت کار اتحادیه: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 14:30

ساعت حضور مشاور مالیاتی: روزهای زوج از ساعت 9 الی 14

ساعت حضور مشاور حقوقی: روزهای زوج از ساعت 10 الی 13

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «اتحادیه طلا و جواهر تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?