ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  56033 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قول های ازدواج بی پایه و اساس

قول های ازدواج بی پایه و اساس

سعی کنید به طرف مقابل قول ازدواج برای ماههای آینده را ندهید درواقع برای اینده دور ندهید چراکه هیچ تضمینی بر ای عمل به قولتان وجود ندارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به نام یگانه عالم

 

سعی کنید به طرف مقابل قول ازدواج برای ماههای آینده را ندهید درواقع برای اینده دور ندهید چراکه هیچ تضمینی بر ای عمل به قولتان وجود ندارد.

اینگونه قولها که امروز موضوع ما است شامل قولهایی است که افراد در دوستیها به یکدیگر میدهند وکار ازدواج به قدم اول خواستگاری هم نرسیده برای این گفته دلایل بسیار وجود دارد با گذشت زمان شرایط و ملاک های ازدواج  افراد وانتخاب همسر تغییر می کند و گاهی اوقات عوامل غیر ارادی که از عهده ما خارج است رخ میدهد مثل مثبت بودن آزمایش، عدم رضایت خانواده و مسائلی اینچنینی مانعی برای عمل به قول و قرار می شود و در نتیجه افسردگی، احساس شکست،  ویا ازدواج گریزی در افراد بوجود می آید .واینکه صبر برای یک قولی که عاقبتش معلوم نیست باعث میشود شما رشد نکنید ویا حتی شرایطهای مناسب دیگررا برای ازدواج از دست بدهید.

بعضی ازافراد در دام چنین قولهایی می افتند زیرا ازطرف مقابل خود جملات بی ریشه ای شنیده اند مانند دوستت دارم واینکه صبر کن شغلی پیداکنم یا اینکه درسم به اتمام برسد ویا جملاتی اینچنینی این افراد از علنی کردن رابطه خود سرباز میزنند وحتی حاضر نمیشوند که والدین خودرا درجریان امور قراردهند .

برخی دختران با وجود احساساتی که دارند اما گاهی از طولانی شدن زمان آشنایی خسته می شوند. مدام می گویند زودتر تکلیف من را روشن کن و به هر نحوی میخواهند طرفشان را برای آمدن به خواستگاری ترغیب کنند اما عجله نکنیدوبدانید یک جای کار ایراد دارد و کمی تامل کنید.

و هرگز کسی را که دوستش دارید اصرار به خواستگاری آمدنتان نکنید. زیرا کسی که خواهان ازدواج باشما باشد پس از شناخت خودتان وخانوادتان بدون اینکه شما به او بگویید طبق اداب ورسوم با خانواده خود به خواستگاری خواهد آمد.

سارافلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی)

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره قول های ازدواج بی پایه و اساس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قول های ازدواج بی پایه و اساس» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید