به جای اشتغال برای زندانیان، برای 3 میلیون لیسانسه بیکار شغل ایجاد شود | آسمونی
کد مطلب: 17725 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به جای اشتغال برای زندانیان، برای 3 میلیون لیسانسه بیکار شغل ایجاد شود

به جای اشتغال برای زندانیان، برای 3 میلیون لیسانسه بیکار شغل ایجاد شود

95/06/24به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: به وزیر کشور...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

job
job

95/06/24

به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: به وزیر کشور پیشنهاد می دهم به جای اشتغال برای زندانیان، برای 3 میلیون لیسانسه بیکار در کشور، اشتغال ایجاد شود.

بوالفضل قناعتی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به پیشنهاد وزیر کشور در خصوص به کارگیری زندانیان زیر 3 ماه توسط شهرداری های کشور، اظهار داشت: پیشنهاد وزیر کشور در جای خود قابل احترام است، اما بنده به وی می گویم به جای اشتغال برای زندانیان، برای 3 میلیون لیسانسه بیکار در کشور، اشتغال ایجاد شود.

وی افزود: باید اولویت بندی مسئولان جوانان سالم بیکار باشند تا آنها از طریق بیکاری و مشکلاتی که به خاطر موضوع معیشت دارند، تخلف نکنند و به زندان نیافتند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه باید جلوی زندان رفتن جوانان سالم گرفته شود، گفت: آقای وزیر، خلافکاران که در زندان هستند بهتر است شما آنهایی که بیرون هستند را دریابید و برای آنها کار پیدا کنید تا بتوانند مشکل معیشتشان را حل کنند. 

قناعتی اضافه کرد: امروزه باید در راستای مشکل ازدواج و مسکن جوانان گام هایی برداشت تا خانواده آنها بتوانند از بند مشکلات رهایی یابند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد زیادی از جوانان مدرک پایین، بیکار هستند، گفت: در مرحله اول باید به این جوانان سالم کار دهیم و در مرحله بعد اگر کار و شغل اضافه داشتیم، به زندانیان کار دهیم.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بدون شک اگر جوانان کشورمان شغل مناسب داشته باشند دست به تخلف نمی زنند، به همین دلیل باید قبل از درمان پیشگیری را آغاز کرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره به جای اشتغال برای زندانیان، برای 3 میلیون لیسانسه بیکار شغل ایجاد شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «به جای اشتغال برای زندانیان، برای 3 میلیون لیسانسه بیکار شغل ایجاد شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?