کد مطلب:  18917 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دعوت تیم زیر 21 سال فوتسال فرانسه/ توافق اولیه با حریف اروپایی

دعوت تیم زیر 21 سال فوتسال فرانسه/ توافق اولیه با حریف اروپایی

به گزارش آسمونی، تیم فوتسال زیر 20 سال ایران قرار است از اردیبهشت ماه 1396 در مسابقات آسیایی به میدان برود....
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم فوتسال زیر 20 سال ایران قرار است از اردیبهشت ماه 1396 در مسابقات آسیایی به میدان برود. این تیم که در واقع پشتوانه اصلی تیم ملی ایران در سال‌های آینده می‌باشد، قرار است طی چند مرحله اردو و از میان 150 بازیکن که در پروسه استعدادیابی انتخاب شده‌اند، جمع و جور شود.

1910940
1910940

در همین ارتباط و در جلسه مسئولان کمیته فوتسال، علی صانعی به عنوان سرمربی تیم زیر 20 سال ایران انتخاب شده و منتظر تایید نهایی علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال است.

صانعی در اولین گام ضمن ارائه برنامه‌های آماده سازی تیم زیر 20 سال، خواستار فراهم شدن چند بازی تدارکاتی با تیم‌های اروپایی و آسیایی شده است. یکی از این تیم‌ها، تیم زیر 21 سال فرانسه است که خود را برای مسابقات اروپایی آماده می‌کند.

عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: باید کار تیم زیر 20 سال زودتر آغاز شود چون فرصت زیادی تا شروع مسابقات آسیایی نداریم. برای آماده سازی هرچه بهتر این تیم در حال فراهم کردن چند دیدار تدارکاتی هستیم.

وی افزود: ما مذاکراتی با فرانسوی‌ها داشتیم و توافقات اولیه برای حضور تیم فوتسال زیر 21 سال فرانسه در ایران و بازی با تیم زیر 20 سال ایران صورت گرفته است. تاریخ اولیه مورد توافق هفته دوم فروردین 1396 است.

رئیس کمیته فنی و توسعه تاکید کرد: فرانسه خود را برای حضور در مسابقات یوفا آماده می‌کند که در ماه آپریل برگزار می‌شود. برای همین به احتمال زیاد با تاریخ پیشنهادی ما موافقت کنند. آنها تیم بسیار خوبی هستند و حتی اخیرا با اسپانیا بازی کرده‌اند. در این بازی اسپانیا با فشار و به سختی توانستند یک گل به فرانسه بزنند.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره دعوت تیم زیر 21 سال فوتسال فرانسه/ توافق اولیه با حریف اروپایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «دعوت تیم زیر 21 سال فوتسال فرانسه/ توافق اولیه با حریف اروپایی» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید