کد مطلب: 16764 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دایی: برخی آقایان حقوق یک فصل بهترین بازیکن فوتبال را در یک هفته در می‌آورند

دایی: برخی آقایان حقوق یک فصل بهترین بازیکن فوتبال را در یک هفته در می‌آورند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در حاشیه مراسم افتتاح فروشگاه خود اظهار داشت: من مدت 25 سال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در حاشیه مراسم افتتاح فروشگاه خود اظهار داشت: من مدت 25 سال است که تجارت می‌کنم و این مسئله ارتباطی با فوتبال ندارد. فوتبال چه ربطی به تجارت خارجی من دارد و من سال‌هاست که تجارت می‌کنم. 

139405072130286695779044

وی درباره انتشار قراردادها نیز یادآور شد: با انتشار قراردادهای بازیکنان و مربیان موافق نیستم چرا که این یک امر خصوصی است که در همه دنیا مخفی بوده و فقط در مملکت ما چنین اتفاقی می‌افتد که این قراردادها را رسانه‌ای می‌کنند. 

وی در خصوص این که چرا در دولت فعلی فوتبال زیر ذره‌بین رفته و این قدر حساسیت روی فوتبالیست‌ها ایجاد شده است، خاطر نشان کرد: برای مدیران ما تفاوتی ندارد برخی قراردادها فقط بسته می‌شود و برخی باشگاه‌ها تمام این قراردادها را پرداخت نمی‌کنند. من بالای 50،60 درصد از قراردادم را از صبا طلبکارم و شرایط باشگاه قبلی هم این‌ طوری بوده است. این رقم‌ها فقط عنوان می‌شود. شخص من تنها طلبکار فوتبال نیستم بلکه خیلی‌های دیگر در این فوتبال قرارداد بستند اما تمام پول‌شان را نگرفته‌اند. این وسط اداره مالیات چنین حرف‌هایی سرش نمی‌شود و کاری ندارد که ما چقدر پول گرفته‌ایم و براساس قراردادهای اعلام شده از ما مالیات می‌خواهد.

سرمربی نفت تهران در ادامه در واکنش به این سوال که چرا قراردادهای والیبالیست‌ها اعلام نمی‌شود، گفت: چرا کار اشتباه را تعمیم دهیم؟ این همه آدم هستند که در کشورمان پول‌های آن‌چنانی در می‌آورند چرا حقوق‌های آنها اعلام نمی‌شود؟ در فوتبال ما بهترین‌ها 1.5 میلیارد حقوق می‌گیرند اما برخی اقایان همین پول را در یک هفته در می‌آورند. هر کسی که زحمت می‌کشد و پول در می‌آورد حقش است. چه بخواهیم و چه نخواهیم فوتبال ورزش اول دنیاست.

دایی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که از وقتی سیاسیون وارد ورزش شده‌اند فوتبال زیر سوال رفته و در سال‌های اخیر این ورزش زیر ذره‌بین قرار گرفته است، افزود: همان طور که گفتم فوتبال حرف اول را می‌زند. شما نگاه کنید اگر یک سیاستمدار کار بزرگی هم انجام دهد مثل یک فوتبالیست معمولی به چشم نمی‌آید.

وی راجع بازگشت مهدی طارمی و رامین رضاییان از فوتبال ترکیه گفت: من نمی‌دانم برای این بازیکنان در ترکیه چه اتفاقی افتاد و چرا رفتند و چرا برگشتند.

سرمربی نفت تهران در پایان درباره دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس گفت: هنوز مطالباتم را دریافت نکرده‌ام.

منبع:tasnimnews

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «دایی: برخی آقایان حقوق یک فصل بهترین بازیکن فوتبال را در یک هفته در می‌آورند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?