کد مطلب:  19969  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حمله تند دایی به منصوریان و استقلالی‌ها/ برای تلویزیون متاسفم!

حمله تند دایی به منصوریان و استقلالی‌ها/ برای تلویزیون متاسفم!

به گزارش آسمونی، علی دایی پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر استقلال در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، علی دایی پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر استقلال در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی گفت: لازم می دانم این برد را به آقای غلامپور و سیاوش عزیز تقدیم کنم. فقط برای برد آمده بودیم و در کل زمان بازی موقعیت گل ما چندین برابر استقلال بود.

2297587
2297587

سرمربی تیم فوتبال نفت ادامه داد: ما خوب بازی کردیم اما متاسفانه آقای خورشیدی کار قشنگ خودش که پنالتی گرفتن در دقیقه اول بازی بود را زیر سوال برد و 120 دقیقه علیه ما سوت زد. وقتی هم بازی تمام شد دانشگر را اخراج کرد و کمر تیم من را برای بازی بعد شکست. این همه به من فحاشی شد آقای داور چکار کرد؟

وی که از توهین و شعارهای هواداران منتسب به تیم استقلال ناراحت و عصبانی بود افزود: استقلالی های واقعی حسابشان با آنهایی که توهین کردند جداست اما تمام فحش هایی که به من دادند به خودشان، به بچه هایشان، به زنانشان، به مادرشان، اگر جرات دارند بیایند جلوی خود من توهین کنند.

علی دایی سپس اروی انتقاداتش را به سمت کادر فنی و نیمکت استقلال چرخاند و گفت: وقتی خرمگاه نیست و محروم شده  است منصوریان دستیار دیگرش یعنی علی چینی را فرستاد تا تماشاگران را تحریک کنند. این کارها یعنی چه؟ این کارها آرسن لوپن بازی است که دوره اش تمام شده است. اینها دارند شو بازی می کنند و تماشاگران را تحریک می کنند. این اتفاقات تقصیر کمیته انضباطی است که اصل کاری ها را محروم نمی کند و سراغ موضوعات کوچک می رود.

علی دایی ادامه داد: استقلال هستید که هستید، تماشاگر دارید با ارزش هستید اما این نمی شود که همه بیایند جلوی شما دست و پا بسته بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت ادامه داد: تیم ما باید با اختلاف سه چهار گل به برتری می رسید. آنها گل آفساید به ما زدند اما متاسفانه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که دَم از اسلام می‌زند صحنه گل اول استقلال را به طور کامل نشان نمی‌دهد در حالی که این گل در صحنه آفساید به ثمر رسیده است. آقای مزدک میرزایی کمی انصاف داشته باش ما که استقلال و پرسپولیس نیستیم. آقایان بیایید لیگ را تعطیل کنید و ماهی یک بازی برای استقلال و پرسپولیس بگذارید. دلیل ندارد که تیم پرطرفدار برنده شود.

وی که با عصبانیت صحبت می کرد ادامه داد: داور کنار همه چیز را رها می‌کند و اگر بازی برنمی‌گشت، الان ما حذف شده و استقلال بازی را برده بود. ما امروز طوری بازی کردیم که می‌توانستیم در کل 120 دقیقه 6،7 گل به استقلال بزنیم و خیلی بهتر از آنها بودیم. آقایان از سه هفته پیش  شروع کردند که بگویند زمین ورزشگاه تختی خراب است؛ اگر خراب است برزای چطور گل می‌زند؟  امروز هم دیدید که با یک بازی خیلی خوب استقلال را بردیم و در کل تاکید می‌کنم بهتر از آنها بودیم.

علی دایی راجع به اینکه لیدرها باز هم در فوتبال ایران همه کاره شدند و زمانی سمت وی مشت پرتاب کرده بودند خاطرنشان کرد: من در پرسپولیس و تیم ملی مربیگری کردم و همیشه طوری کار کردم که به کسی اجازه ندادم وارد حریم کاری‌ام شود. خیلی بد است که در بعضی تیم‌ها لیدرها تصمیم‌گیری می‌کنند. حتما جریان لیدر استقلال و درگیری او با سرپرست تیم جوانانش را آقایان شنیدند که پیگیر نشدند، اینها درد فوتبال است نه اینکه گیر بدهیم به موی فلانی و بگوییم چرا باد موی فلان شخص را به آن طرف برد. این اتفاقات است که به فوتبال لطمه می‌زند. فدراسیون باید مستقیم بر این مسئله ورود پیدا کرده و اجازه ندهد احدی وارد فوتبال شود با تصمیمات درست باید به فوتبال ما کمک شود.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره حمله تند دایی به منصوریان و استقلالی‌ها/ برای تلویزیون متاسفم! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «حمله تند دایی به منصوریان و استقلالی‌ها/ برای تلویزیون متاسفم!» در کادر زیر بنویسید :

2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید