کد مطلب: 18036 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بلاتکلیفی 10 ساله برگه سهام عدالت در دستان بازنشستگان

بلاتکلیفی 10 ساله برگه سهام عدالت در دستان بازنشستگان

95/07/06 به گزارش آسمونی به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان : رئیس کانون عالی بازنشستگان گفت: برگه سهام عدالت به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

bayat

95/07/06

به گزارش آسمونی به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان :

رئیس کانون عالی بازنشستگان گفت: برگه سهام عدالت به مدت 10 سال در دستان بازنشستگان بلاتکلیف مانده است.

علی اصغر بیات، رئیس کانون عالی بازنشستگان در مراسم راهپیمایی و تکریم از بازنشستگان و مستمری بگیران امروز(سه شنبه) اظهار داشت: متاسفانه برگه سهام عدالت که در دولت قبل به بازنشستگان تامین اجتماعی تحویل داده شد، به مدت 10 سال در دستان برخی از مستمری بگیران بلاتکلیف باقی مانده است.

 

وی با اشاره به همسان سازی حقوق بازنشستگان، تصریح کرد: از سال 88 موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان مطرح شد که تقاضای ما از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرای همسان سازی برای بازنشستگان تامین اجتماعی مانند دیگر صندوق ها است.

 

بیات با بیان اینکه بیمه تکمیلی یک ضرورت برای بازنشستگان است، ادامه داد: علی رغم تمامی پیشرفت هایی که در بخش درمان داشته ایم اما هنوز در بخش بیمه تکمیلی با مشکلاتی رو به رو هستیم که تقاضای کمک از مسئولان برای ادامه این بیمه که در اول آذر به اتمام می رسد، را داریم.

 

رئیس کانون عالی بازنشستگان ادامه داد: تقاضا داریم دولت یا سازمان تامین اجتماعی منابع لازم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان را تخصیص دهد تا عدالت مزدی برای همه یکسان اجرا شود.

 

وی با اشاره به بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان گفت: از ابتدای آذر ماه این بیمه تمام می شود که امیدواریم سازمان تأمین اجتماعی در انعقاد قرارداد جدید ما را یاری کنند.

 

بیات گفت: مجلس شورای اسلامی تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت پرداختی بازنشستگان ترتیب داده است که تقاضا داریم دولت این برنامه را مانند مجلس پیگیری کند.

 

لازم به ذکر است که این مراسم با ورزش همگانی بازنشستگان به همراه مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مسئولان  آغاز و با تقدیر از 10 بازنشسته و مستمری بگیر پایان یافت.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بلاتکلیفی 10 ساله برگه سهام عدالت در دستان بازنشستگان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?