کد مطلب:  8743 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرگ دو دختر جوان در تصادف هولناک اتوبان بابایی

مرگ دو دختر جوان در تصادف هولناک اتوبان بابایی

1393/10/24 جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از واژگونی مرگبار یک دستگاه سواری هیوندا در اتوبان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/10/24

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از واژگونی مرگبار یک دستگاه سواری هیوندا در اتوبان بابایی خبر داد.

به گزارش آسمونی به نقل از سرهنگ حسن عابدی،‌ با اشاره به وقوع این حادثه گفت:‌ یک دستگاه سواری هیوندا در مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی روبروی دانشگاه امام حسین (ع) در حال حرکت بود که ناگهان واژگون و پس از واژگونی دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه دو تن از سرنشینان این خودرو جان خود را از دست دادند گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است اما علت حریق آن بود که کارشناسان آتش نشانی مستقر در محل گفته‌اند ناشی از اتصالی در سیم کشی برق خودرو بوده است.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ترافیک سنگین ایجاد شده در این محدوده گفت:‌ عوامل راهور در حال روان سازی ترافیک در این منطقه هستند.

همچنین سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز درباره این حادثه گفت: وقوع این حادثه رانندگی در ساعت 11:22 به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه‌های 57، 56 و گروه نجات 10 را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل گفت: یک دستگاه خودروی سواری هوندا سیویک در حال حرکت در مسیر غرب به شرق اتوبان بابایی بوده که ناگهان به دلیل نامشخصی از مسیر خود منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل‌های میانه بزرگراه و واژگونی آتش گرفته است.

وی با بیان اینکه دو پسر و دو دختر بین 18 تا 19 سال درون این خودرو بودند، گفت: تا پیش از رسیدن آتش نشانان دو پسر از درون خودرو خارج شده بودند که آتش نشانان همزمان با اطفای حریق دو دختر را نیز که دچار سوختگی شدید شده بودند از درون کابین خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند که آنان پس از بررسی علائم حیاتی، مرگ این دو دختر را اعلام کردند.

وی افزود: دو پسر حادثه دیده نیز برای دریافت خدمات درمانی در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به ترافیک سنگین ایجاد شده در این محدوده از اتوبان بابایی اظهار کرد: علت حادثه را کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهند کرد.

ملکی اضافه کرد: آتش نشانان پس از اطفای حریق و انتقال خودرو به حاشیه بزرگراه و ایمن سازی محل، در ساعت 12:25 به عملیات خود خاتمه دادند.

: برای دریافت مشاوره درباره مرگ دو دختر جوان در تصادف هولناک اتوبان بابایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مرگ دو دختر جوان در تصادف هولناک اتوبان بابایی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید