مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  15926 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال شب قدر در کدام شب بیشتر است؟

احتمال شب قدر در کدام شب بیشتر است؟

اعمال شب قدر به طور کلی در سه شب برگزار می‌شود. زیرا تاریخ دقیق آن مشخص نیست اما احتمال شب قدر بودن یکی از آن‌ها بیشتر است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی رضایی در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان با اشاره به اعمال سفارش شده در شب‌های قدر گفت: برای هر سه شب قدر اعمالی سفارش شده است که شب‌زنده‌داری از  جمله بهترین اعمال در این شب‌ها است. وی ادامه داد: بر اساس روایت‌ها، حضرت زهرا (س) در شب‌های قدر به صورت امام حسن(ع) و امام حسین (ع) آب می‌زدند تا خوابشان نبرد و بتوانند در طول شب عبادت کنند.

این کارشناس علوم قرآنی ادامه داد: خواندن دو کعت نماز که بعد از حمد هفت مرتبه سوره توحید خوانده می‌شود، خواندن سوره‌های عنکبوت، روم و دخان، دعای جوشن کبیر و دعای افتتاح از جمله اعمال سفارش شده در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان است.

وی تصریح کرد: امیدوار هستیم در دو شب نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان که از جمله شب‌های پرفضلیت قدر به شمار می‌روند خدا عبادت‌هایمان را پذیرفته باشد و این توفیق را بدهد تا در شب بیست و سوم این ماه مبارک نیز عبادت کنیم.

حجت الاسلام رضایی خاطر نشان کرد: بر اساس روایت ها، به احتمال قوی شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان شب قدر است و در این شب اعمال ثبت شده برای یک سال آینده انسان‌ها تایید می‌شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره احتمال شب قدر در کدام شب بیشتر است؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال شب قدر در کدام شب بیشتر است؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید