کد مطلب: 58053 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ساعت پخش سریال های عید نوروز 1400

ساعت پخش سریال های عید نوروز 1400

سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی است که از شبکه اول سیما پخش می شود.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از جذابیت های عید نوروز، تماشای سریال های نوروزی است که صداوسیما برای مردم در نظر گرفته است.

چهار سریال معروف نوروز 1400 از شبکه‌های مختلف سیما به روی آنتن می‌روند.
در ادامه با آسمونی باشید.

معرفی سریال نوروز رنگی/سریال نوروز 1400 شبکه پنج + عکس

سریال «نون. خ»

سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی است. نویسندگان فصل سوم «نون. خ» با توجه به شیوع کرونا موضوع کرونا را به قصه خود وارد کردند و بازیگران این سریال با ماسک جلوی دوربین رفتند.

سعید آقاخانی، اکبر عبدی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سید علی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، ماشاءالله وروایی، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، سیروس سپهری، صهبا شرافتی، شیدا یوسفی، سیروس حسینی‌فر، یوسف کرمی، سیدحسین موسوی، آتنا مهیاری، علی اخوان، شقایق فتاحی و نارین ایوبی بازیگران این سریال هستند.

فصل سوم سریال «نون. خ» در 16 قسمت برای پخش در نوروز 1400 ساعت 22:15 از شبکه اول سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت 3 بامداد، 9 صبح و 15 بعداظهر است.

سریال «هم بازی»

سریال «همبازی» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی نوید محمودی برای پخش از شبکه دو ساخته می‌شود. این اولین سریالی است که نوید محمودی یکی از برادران محمودی در تولید آن نقش دارد؛ چراکه پیش از این همه سریال‌ها را با کارگردانی برادرش جمشید محمودی تولید می‌کرد. همچنین این اولین سریال سروش محمدزاده است که در باکس طلایی نوروز هم قرار است.

«هم بازی» فضایی عاشقانه و ملودرام دارد و در میان سریال‌های امسال تنوع فضای سریالی را با سه کمدی، یک اثر جاسوسی امنیتی و یک ملودرام عاشقانه تکمیل کرده است.

«هم بازی» برای پخش در نوروز 1400 ساعت 21:30 از شبکه دوم سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت 12، 16:15و 30 دقیقه بامداد است.

سریال لوتی

مهدی آذرپندار مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در گفت‌وگویی اعلام کرده بود «لوتی تقلای یکی از سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ضربه‌زدن به ایران و مقابله نیروهای داخلی با این توطئه را به تصویر خواهد کشید». این تنها توضیحی است که تاکنون از این سریال جاسوسی امنیتی منتشر شده است.

برخلاف سال های گذشته تلویزیون می‌خواهد یک سریال امنیتی را در نوروز پخش کند.

«لوتی» که به «گاندو 2» تغییر نام داده، برای پخش در نوروز 1400 ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت 14:30 و 1:15 بامداد است.

سریال«نوروز رنگی»

مجموعه تلویزیونی «نوروز رنگی» در ژانر کمدی و اجتماعی به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما با لهجه و گویش مشهدی تولید می‌شود. نوروز رنگی در بیست قسمت، داستان روز‌های پایانی اسفند ماه یکی از سال‌های دهه 60 را روایت می‌کند که در عینِ طنز و سرگرمی، قرار است به سنت‌ها و آداب ایرانی در شهر مشهد مقدس بپردازد.

«نوروز رنگی» برای پخش در نوروز 1400 ساعت 20 از شبکه پنج سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت 15 است.

رابعه اسکوبی، جواد خواجوی، یوسف تیموری، علی مسعودی و ... در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش می‌کنند.

 

ثبت نظر درباره «ساعت پخش سریال های عید نوروز 1400»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?