تلاشمان ایستادن در مقابل فاز هجومی پرسپولیس است | آسمونی
کد مطلب: 21974 درج نظر
تلاشمان ایستادن در مقابل فاز هجومی پرسپولیس است

تلاشمان ایستادن در مقابل فاز هجومی پرسپولیس است

به گزارش آسمونی، مهرداد خادمی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تمیش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس تهران...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مهرداد خادمی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تمیش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس تهران افزود: استقلال و پرسپولیس جزء تیمهای بزرگ مملکت ما به شمار می آیند و همیشه قابل احترامند مخصوصا پرسپولیس که امسال یک شاکله خوب برای قهرمانی دارد و 70 تا 80 درصد از راه قهرمانی را طی کرده است.

تلاشمان ایستادن در مقابل فاز هجومی پرسپولیس است
تلاشمان ایستادن در مقابل فاز هجومی پرسپولیس است

وی اظهار کرد: می دانیم که تیم پرسپولیس در تمام نقاط زمین دارای بازیکن خوب و ارزنده است و ما نیز ارزیابی خوبی از این تیم داشته ایم.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: طی دو هفته گذشته تمرینات خوبی انجام داده ایم و اگر بتوانیم جلو فاز هجومی تیم پرسپولیس بایستیم، تدابیری داریم که می توان نتیجه بخش باشد.

به گفته خادمی، پرسپولیس در بحث انتقال از فاز حمله به دفاع ضعیفند که می توان از این ضعف برای حمله به دروازه این تیم و به ثمر رساندن گل استفاده کرد.

وی افزود: به هر حال پرسپولیس دارای بازیکنان با کیفیتی همچون همچون وحید امیری، محسن مسلمان و مهدی طارمی در سطح ملی و حتی آسیاست و لذا به دنبال مهار آنان هستیم.

خادمی اظهار کرد: تیم پرسپولیس تیم قوی ای است و ما نیز با توجه به اینکه بازیکنان با کیفیتی در بحث هجومی داریم امید واریم بتوانیم ضرب نهایی را به آنان بزنیم.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه برای رفع ممنوعیت حضور تماشاگران اقدامی نکرده است، تصریح کرد: تا آنجا که اطلاع دارم پس از آنکه حکم کمیته انضباطی صادر شد، باشگاه اعتراض خود را در قالب نامه ای به فدراسیون اعلام کرد که رونوشت آن نیز در باشگاه موجود است.

خادمی افزود: در آبادان مخصوصا در بازیهایی که استقلال و پرسپولیس هستند تنها یک رنگ مورد حمایت است و آنهم رنگ زرد است، وجود تماشاگران در بازی فردا می توانست قوت قلبی برای بازیکنان و ما باشد اما چنین نیست و ما نیز از این مسئله ناراحتیم.

به گفته وی کیم تنها مصدوم تیم نفت در بازی فردا مقابل پرسپولیس است.

به گزارش خبرنگار مهر، بیماری فرزند دلیل عدم حضور فیروز کریمی در نشست خبری امروز عنوان شد.

از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشورمان فردا تیمهای صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در محل استادیوم تختی آبادان به مصاف یکدیگر می روند، بازی بدون تماشاگر است.

منبع: خبرگزاری مهر

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره تلاشمان ایستادن در مقابل فاز هجومی پرسپولیس است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «تلاشمان ایستادن در مقابل فاز هجومی پرسپولیس است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?