کد مطلب:  48225 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمالا تحقیقات استیضاح ترامپ فراتر از اوکراین خواهد بود

احتمالا تحقیقات استیضاح ترامپ فراتر از اوکراین خواهد بود

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بر این باور است که تحقیقات مربوط به استیضاح ترامپ می‌تواند شامل موضوعاتی فراتر از اوکراین باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمالا تحقیقات استیضاح ترامپ فراتر از اوکراین خواهد بود
احتمالا تحقیقات استیضاح ترامپ فراتر از اوکراین خواهد بود
احتمالا تحقیقات استیضاح ترامپ فراتر از اوکراین خواهد بود - Trump's impeachment investigation is likely to be beyond Ukraine

به گزارش آسمونی : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه گفت: این احتمال وجود دارد که مسائل جنجالی مربوط به اوکراین تنها بخشی از تحقیقات استیضاح علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده باشد.

حمایت ها از استیضاح ترامپ پس از افشای گفتگوی تلفنی جنجالی وی با رئیس جمهور اوکراین به شدت افزایش یافته است.

یک افشاگر اطلاعاتی آمریکا ترامپ را متهم کرده است که کمک نظامی ایالات متحده به اوکراین را به حالت تعلیق درآورده و آن را مشروط به تحقیقات ضد فساد رئیس جمهور اوکراین از جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش کرده است.

دموکراتهای مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات مقدماتی برای استیضاح ترامپ را آغاز کرده اند.

روابط و تعاملات ترامپ با اوکراین تقریبا همه دموکراتهای مجلس نمایندگان را در خصوص پرونده استیضاح، با یکدیگر متحد کرده است. این در حالی است که بسیاری از دموکراتها قبلا و در خصوص تحقیقات رابرت مولر بازپرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات 2016 میلادی، خواستار به جریان افتادن استیضاح ترامپ شده بودند.پلوسی افزود: تصمیم درباره مفاد پرونده استیضاح و موارد مطرح در آن به کمیته هایی بستگی دارد که در حال انجام تحقیقات هستند.

وی این احتمال را رد نکرده است که اتهام جلوگیری از اجرای عدالت علیه ترامپ در پرونده مربوط به گزارش مولر نیز در تحقیقات مجلس نمایندگان درباره استیضاح مطرح خواهد شد.

گرچه گزارش مولر به صراحت به این مساله اشاره نکرده است که آیا ترامپ مانع از اجرای عدالت شده است یا نه ولی حداقل 10 مورد در این گزارش وجود دارد که نشان می دهد ترامپ احتمالا چنین اقدامی را انجام داده است، از جمله برکناری جیمز کومی مدیر سابق اف بی آی و فشار بر جف سشنز دادستان کل سابق آمریکا برای نجات دادنش از تحقیقات روسیه و تلاش برای برکناری مولر.پلوسی تصریح کرد: این تحقیقات درباره شخصیت و شخص ترامپ نیست، این تحقیقات درباره سیاست های او است. این تحقیقات به خاطر انتخابات است. این تحقیقات درباره قانون اساسی است. این تحقیقات به خاطر دفاع از دموکراسی است.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمالا تحقیقات استیضاح ترامپ فراتر از اوکراین خواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمالا تحقیقات استیضاح ترامپ فراتر از اوکراین خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید