کد مطلب:  46778 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدارهای ترامپ و تیم کوک به نفع اپل بوده است

دیدارهای ترامپ و تیم کوک به نفع اپل بوده است

پس از تصویب تعرفه های سنگین تجاری ایالات متحده علیه چین، یکی از شرکت هایی که به شدت متضرر شد شرکت اپل بود. بر همین اساس نیز مدیرعامل اپل طی سال 2018 و 2019 حداقل 5 بار تلاش کرد ضمن دیدار با دونالد ترامپ، او را متقاعد کند که دست از قوانین سخت خود بردارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدارهای ترامپ و تیم کوک به نفع اپل بوده است
دیدارهای ترامپ و تیم کوک به نفع اپل بوده است
دیدارهای ترامپ و تیم کوک به نفع اپل بوده است - Trump's and Tim Cook's meetings have been in Apple's favor

به گزارش آسمونی : تیم کوک مدیرعامل اپل روابطی بسیار دوستانه با چین دارد. این روابط بر پایه تولید قطعات اپل در چین شکل گرفته و بسیاری از فعالیت های تجاری اپل در مسیر چین انجام می شود.

آخرین جلسه بین این تیم کوک و ترامپ روز جمعه برگزار شد. ترامپ توییت کرد: ”شام امشب با تیم کوک مدیرعامل اپل باعث شد هزینه های هنگفتی در ایالات متحده آمریکا خرج شود! " . این توییت باعث می شود حدس بزنیم نشانه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه گفتگوی آزاد کوک با ترامپ، به نفع اپل بوده است و احتمالا این شرکت از تعرفه های تجاری سنگین معاف می شود.

اخیرا نیز اپل اقدام به انتشار بیانیه مطبوعاتی کرد و نوشت که به خاطر سهم خود در اقتصاد ایالات متحده به خود افتخار می کند. اپل اعلام کرد که سال گذشته 60 میلیارد دلار برای تأمین کنندگان آمریکا هزینه کرده است و از 450هزار شغل حمایت می کند.
: برای دریافت مشاوره درباره دیدارهای ترامپ و تیم کوک به نفع اپل بوده است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دیدارهای ترامپ و تیم کوک به نفع اپل بوده است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید