کد مطلب: 54609 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستور ترامپ برای بازگشایی مدارس

دستور ترامپ برای بازگشایی مدارس

ترامپ درصدد آنست که مدارس را بازگشایی کند، لیکن امریکایی ها نگران این هستند که زود است!رییس جمهور امریکا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ترامپ درصدد آنست که مدارس را بازگشایی کند، لیکن امریکایی ها نگران این هستند که زود است!
رییس جمهور امریکا درصدد بازگشایی مدارس در پاییز 2020 است، اما نظرات مردم حاکی از آن است که از این دیدگاه به شدت نگران هستند، و این موضوع را یکی از حیاتی ترین مسایل نوامبر آینده میدانند.
به گزارش آسمونی این هفته، نظرات رییس جمهور ترامپ در رابطه با کرونا بسیار تغییر کرده است. وی سطحی جدید از اهمیت مساله را عنوان کرد و افزود "وضعیت متاسفانه ممکن است بدتر هم بشود، بنابراین استفاده از ماسک عملی "میهن پرستانه" خواهد بود!"
اما در رابطه با یک مساله ی مهم است که او همچنان به رغم نظرات مردم، اصرار بر آن دارد و آن هم این است که بازگشایی مدارس به تنهایی ضروریست!
عصر پنجشنبه، ترامپ روی بازگشایی مدارس در امنیت کامل پافشاری بسیار کرد. وی گفت "ما مطمئناً قادر به منصرف کردن 50 میلیون کودک امریکایی از رفتن به مدرسه نخواهیم بود، این به سلامت روحی و فیزیکی آنها صدمه خواهد زد و احساسات آنها جریحه دار خواهد شد." وی همچنین افزود که مدارسی که از بازگشایی سر باز زنند باید از کمک هزینه های فدرال محروم گردند و گفت "بازگشایی مدارس گواه آن را میدهند که والدین هم بتوانند بر سر کارشان برگردند، کار کنند و نیازهای خانواده شان را برطرف سازند!"
اما نظرات حاکی از آنند که امریکایی ها - به خصوص والدین این کودکان - به شدت نگران عملی شدن این تصمیم هستند. آنها نگرانی خود از بازگشایی مدارس آنلاین امریکا را اظهار نمودند و گفتند این عمل هم جهت با شیوع بیشتر کرونا خواهد بود. در بیشتر از سه پنجم جمهوری خواهان و 80 درصد جمعیت همه متفق القول بر این باورند.
گلن بالجر، از کهنه سربازان جمهوری خواه معروف امریکا گفته "البته که میخواهیم فرزندانمان به مدرسه بازگردند، اما حالا نه! اکنون قبل از هرچیزی، حتی تحصیلشان در مدارس، امنیت سلامت آنها برای ما در اولویت است."

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «دستور ترامپ برای بازگشایی مدارس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 8 = ?