کد مطلب:  33928 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترامپ و کیم جونگ اون با یکدیگر دیدار کردند

ترامپ و کیم جونگ اون با یکدیگر دیدار کردند

به گزارش آسمونی:رئیس جمهور آمریکا صبح امروز (سه‌شنبه) در هتلی در جزیره سنتوسا در جنوب سنگاپور با رهبر کره...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترامپ و کیم جونگ اون با یکدیگر دیدار کردند
ترامپ و کیم جونگ اون با یکدیگر دیدار کردند


به گزارش آسمونی:رئیس جمهور آمریکا صبح امروز (سه‌شنبه) در هتلی در جزیره سنتوسا در جنوب سنگاپور با رهبر کره شمالی دیدار کرد.

این دیدار در جایی غیر از خاک آمریکا و در کشور سنگاپور انجام شد. رئیس جمهور آمریکا در حضور خبرنگاران از دیدار با رهبر کره شمالی ابراز خرسندی کرد.

دیدار ترامپ و کیم جونگ اون در حالی برگزار می‌شود که پیشتر دولت آمریکا اعلام کرده بود هرگز کره شمالیِ دارای سلاح هسته‌ای را نخواهد پذیرفت.

سران آمریکا و کره شمالی صبح امروز (سه‌شنبه) پس از دست دادن با یکدیگر در مقابل عکاسان در هتلی در جزیره سنتوسا در جنوب سنگاپور، عازم محل دیدار دوجانبه شدند.

طبق بیانیه کاخ سفید، ترامپ و کیم جونگ اون قرار است ابتدا به صورت خصوصی و فقط با حضور یک مترجم با یکدیگر گفتگو کنند و سپس وزرای خارجه و دیگر اعضای هیات‌های همراه به آنها ملحق شوند.

این اولین باری است که یک رئیس‌جمهور آمریکا در زمان حضور در کاخ سفید با رهبر کره شمالی دیدار می‌کند. روسای جمهور قبلی آمریکا حاضر به انجام این کار نشده بودند. از این رو، بسیاری از تحلیلگران، این دیدار را به ویژه با توجه به هسته‌ای شدن کره شمالی، یک پیروزی بزرگ برای این کشور و مذاکره آن با آمریکا را نیز "مذاکره‌ای از موضع قدرت" می‌دانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
: برای دریافت مشاوره درباره ترامپ و کیم جونگ اون با یکدیگر دیدار کردند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ترامپ و کیم جونگ اون با یکدیگر دیدار کردند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید