کد مطلب:  57183 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترامپ باز هم مدعی تقلب در انتخابات شد

ترامپ باز هم مدعی تقلب در انتخابات شد

ترامپ: آن‌ها نمی‌توانند این واقعیت را ذکر کنند که من باعث پیروزی بسیاری از سناتور‌های جمهوری خواه منتخب شدم که شانس زیادی برای پیروزی نداشتند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

دونالد ترامپ که آخرین روز‌های خود را در کاخ سفید سپری می‌کند بار دیگر بر تقلب گسترده در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از صدا و سیما؛ «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در توئیتر خود نوشت: تحریریه بسیار خسته کننده و غیرمنسجم وال استریت ژورنال نتوانست پیروزی‌های بزرگ و آسان من در تگزاس، فلوریدا، اوهایو، آیووا و بسیاری از ایالت‌های دیگر که وال استریت ژورنال و نظرسنجی‌های طنز دیگر گفته بودند من می‌بازم، ذکر کند.

ترامپ افزود، آن‌ها نمی‌توانند این واقعیت را ذکر کنند که من باعث پیروزی بسیاری از سناتور‌های جمهوری خواه منتخب شدم که شانس زیادی برای پیروزی نداشتند.
رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر با ادعای تقلب در انتخابات اخیر ریاست جمهوری تاکید کرد،در انتخابات تقلب شد و صدها هزار رای در اواخر شب به طرز مرموزی به ایالت های تعیین ‌کننده سرازیر شد، زیرا همه فکر می کردند من به راحتی در انتخابات برنده می شوم، بسیاری دیگر از اقدامات کلاهبرداری و بی نظمی نیز وجود داشته است. گوش به زنگ باشید!

دونالد ترامپ که همچنان از پذیرش نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا خودداری می‌کند دیروز در صفحه توئیتر خود نوشته بود: خبر فوری، در پنسیلوانیا 205 هزار رأی بیشتر از تعداد شرکت کنندگان داشته ایم. همین مورد می‌تواند موجب چرخش آرا به سمت رئیس جمهور ترامپ شود.
این در حالی است که توئیتر پیامی با مضمون «پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری توسط مسئولان انتخابات تأیید شده است» را به توئیت ترامپ الصاق کرد.

دیوان عالی آمریکا ماه گذشته درخواست جمهوری‌خواهان ایالت پنسیلوانیا برای لغو پیروزی «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در این ایالت را رد کرده بود.

ایالت پنسیلوانیا یکی از ایالت‌های کلیدی آمریکا در انتخابات بود که شمارش آرای آن نزدیک به سه روز پس از انتخابات به طول انجامید.

ترامپ در ابتدای شمارش آرا از جو بایدن نامزد دموکرات‌ها در این ایالت پیش بود، اما با شمارش آرای پستی یکباره عقب افتاد و در نهایت بایدن پیروز کسب آرای الکترال کالج پنسیلوانیا شد.

: برای دریافت مشاوره درباره ترامپ باز هم مدعی تقلب در انتخابات شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ترامپ باز هم مدعی تقلب در انتخابات شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید