کد مطلب: 48512 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نرخ ارز مسافرتی افزایش یافت

نرخ ارز مسافرتی افزایش یافت

در معاملات امروز ارز گرچه نرخ خرید در بانک‌ها کاهش داشته اما قیمت در صرافی‌های بانک مرکزی تا حدی افزایشی بوده و ارز مسافرتی نیز 300 تومان بالا رفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نرخ ارز مسافرتی افزایش یافت - Travel exchange rates rose نرخ ارز مسافرتی افزایش یافت - Travel exchange rates rose

به گزارش آسمونی : امروز (دوشنبه) قیمت ارز هرچند نوسان قابل توجهی نسبت به روز گذشته نداشته، اما کمی بالا و پایین شده است.

این در حالی است که قیمت خرید یورو و دلار در بانک‌ها کاهش داشته است؛ به گونه‌ای که هر دلار 11 هزار و 70 تومان و هر یورو 12 هزار و 200 تومان خریداری شده است. روز گذشته دلار در بانک‌ها 11 هزار و 122 تومان و هر یورو 12 هزار و 312 تومان خرید شده بود.

در صرافی‌های مجاز بانکی نیز قیمت خرید و فروش دلار افزایش دارد . هر دلار 11 هزار و 400 تومان فروخته و 11 هزار و 300 تومان خریداری شد. همچنین هر یورو 12 هزار و 550 تومان خریداری و 12 هزار و 650 تومان فروش می‌رود.

نرخ ارز مسافرتی نیز در بانک‌ها با افزایش قیمت همراه بوده است؛ به‌طوری که شعب ارزی بانک‌ها هر یورو را روز گذشته 12 هزار و 700 تومان می‌فروختند اما امروز 13 هزار تومان قیمت خورده که نرخ آن نسبت به قیمت صرافی‌ها 300 تومان بالاتر است.

بانکی‌ها می‌گویند علت بالاتر بودن نرخ یورو مسافرتی در بانک‌ها نسبت به قیمت فروش آن در صرافی‌ها، کارمزد دریافتی نرخ ارز است.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «نرخ ارز مسافرتی افزایش یافت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?