کد مطلب:  1758 
46 نظر
46 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین آژانس های هواپیمایی

بهترین آژانس های هواپیمایی

اگر می خواهید در مورد بهترین آژانس های هواپیمایی اطلاعاتی کسب کنید این مطلب از آسمونی را از دست ندهید.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 آژانس هواپیمایی، آژانس گردشگری یا آژانس مسافرتی (Travel Agency) مجموعه ای است که جهت ارائه خدمات حمل و نقل هوایی و زمینی به مردم تشکیل می شود. چنانچه قصد رفتن با تور تفریحی، تور نمایشگاهی، تور تجاری یا تور مسافرتی را دارید در ابتدا باید از شرکت های خوب آژانس مسافرتی، آژانس گردشگری و همچنین بهترین آژانس هواپیمایی آگاهی پیدا کنید. در این بخش پورتال آسمونی ویژگی  را معرفی می کنیم.

بهترین شرکت ها و آژانسهای هواپیمایی و مسافرتی (خدمات مسافرت هوائي و گردشگري) معتبر و دارای مجوز که، مورد تایید سازمان گردشگری (انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران) هستند، این شرکت ها ارائه دهنده تورهای گردشگری مختلف به اقصی نقاط دنیا و ایران در فصول و ماه های متفاوت سال می باشند.

ویژگی های آژانس های هواپیمایی خوب 

یک آژانس هواپیمایی خوب دارای ویژگی های زیر است:

 1. با تجربه بودن
 2. سامانه قوی رزرواسیون
 3. دارای سایت کاربردی
 4. مشاور حرفه ای سفر
 5. به همه نقاط دنیا تسلط داشته باشند
 6.  قابلیت ‌اعتماد و اطمینان باشند
 7. دارای مهارت‌های ایجاد رابطه  هستند
 8. دارای مجوز معتبر هستند
 9.  دارای چشم انداز هستند
بهترین آژانس های هواپیمایی
بهترین آژانس های هواپیمایی

خدمات و امکانات آژانس های هواپیمایی 

 1. ارائه تور های مسافرتی داخلی و خارجی
 2. رزرو بلیط هواپیما 
 3. رزرو بلیط قطار
 4. رزرو هتل
 5. اخذ ویزا
 6. صدور بیمه مسافرتی
 7. راهنمایی در محل گردشگری برای مسافران (راهنمای سفر)

قیمت بلیط آژانس های هواپیمایی

بلیت آژانس هواپیمایی
بلیت آژانس هواپیمایی

نرخ و قیمت بلیط هواپیما معمولا بر اساس نوع کلاس پرواز (فرست کلاس-اکونومی-بیزینس و ...) و روز پرواز و ایرلاین ها متفاوت است.
و همینطور بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری مزایایی دارند و مزیت آن این است که که قابل استرداد و کنسلی هستند. یعنی شما در هر زمانی که بخواهید می توانید بلیط خود را لغو کنید و آژانس هم با کسر درصدی از مبلغ بلیط، پول شما را بازمی گرداند. اما بلیط های چارتری به هیچ عنوان قابل تغییر و یا کنسلی نیستند.

اعتبار سنجی آژانس های هواپیمایی

همان طور که مستحضر هستید قبل از هرگونه اقدام اگر قصد استفاده از خدمات هر سازمان، نهاد و یا شرکتی را دارید آن سازمان یا شرکت مدنظر را به طور کامل اعتبار سنجی کنید،در این مطلب از آسمونی قصد داریم بگیم که چطور میتوانید از معتبر بودن آژانس هواپیمایی مورد نظرتان اطمینان لازم رو کسب کنید:

 دفاتر دارای مجوز صدور و فروش بلیت هواپیما تحت عنوان "دفاتر بند الف" که این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان هواپیمایی کشوری هستند.
دفاتری که در زمینه جهانگردی و برگزاری تور  فعالیت می نمایند تحت عنوان "دفاتر بند ب" هستند که این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستند.
دفاتری که در زمینه حج وزیارت فعالیت می نمایند تحت عنوان "دفاتر بند پ" نامیده می شوند که این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت هستند.

شما با مراجعه به سایت  سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گشت (سادرا) میتوانید از معتبر بودن اسم آژانس هواپیمایی مورد نظرتان اطمینان حاصل بفرمایید:

https://ta.mcth.ir/agency

بنابراین از این طریق می توانید از

بهترین آژانس های مسافرتی تهران
بهترین آژانس های مسافرتی تهران

لازم به ذکر است تورها و پکیج ها در تمام فصول بهار، تابستان، پاییز و زمستان در ماه های سال (فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن و اسفند) ارائه می شوند، که بدین ترتیب شما در هر زمانی از سال می توانید سفر گردشی یا تجاری خود را انجام دهید.

: برای دریافت مشاوره درباره بهترین آژانس های هواپیمایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین آژانس های هواپیمایی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
نمایش نظرات بیشتر