کد مطلب: 1758 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین آژانس های هواپیمایی

بهترین آژانس های هواپیمایی

اگر می خواهید در مورد بهترین آژانس های هواپیمایی اطلاعاتی کسب کنید این مطلب از آسمونی را از دست ندهید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 آژانس هواپیمایی یا آژانس گردشگری یا آژانس مسافرتی  مجموعه ای است، که جهت ارائه خدمات حمل و نقل هوایی و زمینی به مردم تشکیل می شود. در این بخش پورتال آسمونی بهترین آژانس های هواپیمایی را معرفی می کنیم.

 بهترین شرکت ها و آژانسهای هواپیمایی و مسافرتی معتبر و دارای مجوز  که ، مورد تایید سازمان گردشگری (انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران) هستند،  ارائه دهنده تورهای مختلف به اقصی نقاط دنیا و ایران در فصول و ماه های متفاوت سال می باشند.

ویژگی های آژانس های هواپیمایی خوب 

 1. با تجربه بودن
 2. سامانه قوی رزرواسیون
 3. دارای سایت کاربردی
 4. مشاور حرفه ای سفر
 5. به همه نقاط دنیا تسلط داشته باشند
 6.  قابلیت ‌اعتماد و اطمینان باشند
 7. دارای مهارت‌های ایجاد رابطه  هستند
 8. دارای مجوز معتبر هستند
 9.  دارای چشم انداز هستند

بهترین آژانس های هواپیمایی
بهترین آژانس های هواپیمایی

خدمات و امکانات آژانس های هواپیمایی 

 1. ارائه تور های مسافرتی داخلی و خارجی
 2. رزرو بلیط هواپیما 
 3. رزرو بلیط قطار
 4. رزرو هتل
 5. اخذ ویزا
 6. صدور بیمه مسافرتی
 7. راهنمایی در محل گردشگری برای مسافران (راهنمای سفر)

travel-agency
travel-agency

قیمت بلیط آژانس های هواپیمایی

نرخ و قیمت بلیط هواپیما معمولا بر اساس نوع کلاس پرواز (فرست کلاس-اکونومی-بیزینس و ...) و روز پرواز و ایرلاین ها متفاوت است.

و همینطور بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری مزایایی دارند و مزیت آن این است که که قابل استرداد و کنسلی هستند. یعنی شما در هر زمانی که بخواهید می توانید بلیط خود را لغو کنید و آژانس هم با کسر درصدی از مبلغ بلیط، پول شما را بازمی گرداند. اما بلیط های چارتری به هیچ عنوان قابل تغییر و یا کنسلی نیستند.

اعتبار سنجی آژانس های هواپیمایی

همان طور که مستحضر هستید قبل از هرگونه اقدام اگر قصد استفاده از خدمات هر سازمان، نهاد و یا شرکتی را دارید آن سازمان یا شرکت مدنظر را به طور کامل اعتبار سنجی کنید،در این مطلب از آسمونی قصد داریم بگیم که چطور میتوانید از معتبر بودن آژانس هواپیمایی مورد نظرتان اطمینان لازم رو کسب کنید:

 دفاتر دارای مجوز صدور و فروش بلیت هواپیما تحت عنوان دفاتر بند الف که این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان هواپیمایی کشوری هستند.و دفاتری که در زمینه جهانگردی و برگزاری تور  فعالیت می نمایند تحت عنوان دفاتربند ب این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری هستند. ودفاتری که در زمینه حج وزیارت فعالیت می نمایند تحت عنوان بند پ نامیده می شوند.این آژانس ها تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت هستند 

شما با مراجعه به سایت  سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گشت (سادرا) میتوانید از معتبر بودن آژانس هواپیمایی مورد نظرتان اطمینان حاصل بفرمایید.

 

بهترین آژانس های مسافرتی تهران
بهترین آژانس های مسافرتی تهران

لازم به ذکر است تورها و پکیج ها در تمام فصول بهار، تابستان، پاییز و زمستان در ماه های سال (فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن و اسفند) ارائه می شوند، که بدین ترتیب شما در هر زمانی از سال می توانید سفر گردشی یا تجاری خود را انجام دهید.

 

  همچنین مطالب زیر نیز ممکن است مفید باشد :

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

02144704941

معرفی نویسنده:

Ahmadreza Raji

احمدرضا راجی

عکاس ، فیلمبردار و تدوینگر
علاقمند به طبیعت ،گردشگری و مباحث حوزه تکنولوژی

نمایش بیشتر

ثبت نظر درباره «بهترین آژانس های هواپیمایی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?