کد مطلب:  22802 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واگذاری از طریق تشکیل شرکت سهامی عام و انتخاب جانشین قلعه‌نویی

واگذاری از طریق تشکیل شرکت سهامی عام و انتخاب جانشین قلعه‌نویی

به گزارش آسمونی، با اتمام مسابقات جام حذفی فوتبال ایران، پرونده کاری تراکتورسازی در این فصل با عنوان نایب...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با اتمام مسابقات جام حذفی فوتبال ایران، پرونده کاری تراکتورسازی در این فصل با عنوان نایب قهرمانی جام حذفی به پایان رسید. تراکتورسازی که این فصل در لیگ برتر هم به عنوان بهتری از سومی دست نیافت، به احتمال زیاد فصل آینده دچار تغییر و تحولات زیادی خواهد شد.

واگذاری از طریق تشکیل شرکت سهامی عام و انتخاب جانشین قلعه‌نویی
واگذاری از طریق تشکیل شرکت سهامی عام و انتخاب جانشین قلعه‌نویی

شهرام دبیری عضو شورای شهر تبریز و عضو کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی معتقد است مسئولان این شهر به دنبال تشکیل یک شرکت سهامی عام و واگذاری سهام باشگاه تراکتورسازی هستند.

دبیری در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: ما دنبال واگذاری تیم هستیم و هیچ‌ موقع تراکتورسازی را تنها نمی‌گذاریم.

وی تأکید کرد: با تعدادی از بزرگان شهر تبریز صحبت کرده‌ام و قرار است اگر بشود با تشکیل یک شرکت سهامی عام، باشگاه را به مردم واگذار کنیم.

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه طرح «کمک 500 میلیون تومانی شورای شهر به باشگاه تراکتور» مصوب شده است، گفت: دنبال این هستیم که اگر بشود، کمک‌های اولیه از طریق شهرداری و شورای شهر به تیم صورت بگیرد و سپس باشگاه به مردم، واگذار و از طریق یک هیأت امنا اداره شود.

دبیری یادآور شد: هدف ما این است که تراکتورسازی دیگر وابسته به یک شرکت و حتی فرد خاصی نباشد. اگر بشود این طرح را همین امسال عملی می‌کنیم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که در صورت واگذاری تراکتورسازی، آیا این باشگاه باز هم می‌تواند بازیکن سرباز بگیرد؟ گفت: ما دنبال یک راهکاری هستیم تا ارتباطاتمان برقرار بماند و بتوانیم بازیکن سرباز هم بگیریم.

به گزارش خبرنگار مهر، آغاز تغییرات در باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی بعد از فینال جام حذفی کلید خورده و به نظر می رسد در اولین گام مسئولان این باشگاه به دنبال سرمربی جدید و جانشین امیر قلعه نویی هستند. این درحالی است که این باشگاه از نقل و انتقالات هم محروم است و کار سختی برای فصل بعد دارد با این حال تغییرات فنی در تراکتورسازی قطعی است.

: برای دریافت مشاوره درباره واگذاری از طریق تشکیل شرکت سهامی عام و انتخاب جانشین قلعه‌نویی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واگذاری از طریق تشکیل شرکت سهامی عام و انتخاب جانشین قلعه‌نویی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید