کد مطلب:  41213 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بلیط قطار در نوروز 98 گران نمی‌شود

بلیط قطار در نوروز 98 گران نمی‌شود

به گزارش آسمونی:مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به خدمات رسانی روزانه به چهار هزار و 528 نفر مسافر درایام نوروز...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بلیط قطار در نوروز 98 گران نمی‌شود
بلیط قطار در نوروز 98 گران نمی‌شود

به گزارش آسمونی:مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به خدمات رسانی روزانه به چهار هزار و 528 نفر مسافر درایام نوروز 98 گفت: در این برهه بلیط قطار هیچگونه افزایش قیمتی نخواهد داشت .

عبدالکریم درویش زاده اظهار داشت: این اداره کل 14 رام قطار داخلی شامل 11 سالن دو طبقه و یک رام ریل باس در سطح استان برای جابجایی مسافران نوروزی اختصاص داده است.

وی گفت: همزمان با فرارسیدن ایام نوروز راه آهن جنوب از 2 ماه پیش با اجرای اقداماتی خود را آماده استقبال و پذیرش مسافران نوروزی کرده ایم.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین تردد در ایستگاه‌ های اهواز ، کارون، ماهشهر ، خرمشهر و بندر امام است، گفت: با توجه به ازدحام مسافر در این ایام تسهیلات و تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است.

مدیرکل راه آهن جنوب تصریح کرد: آخرین پیش فروش اینترنتی بلیط قطارهای محور جنوب در 16 بهمن برای بازه زمانی24 اسفند جاری تا 16 فروردین 98 انجام شده و تمام بلیط های قطارهای این مسیر به فروش رسیده است.

به گفته مدیرکل راه آهن جنوب، چهار قطار به تهران و 2 قطار به مشهد در این بازه زمانی و این مسیر تردد می کنند که در نوروز 98 ظرفیت ایجادی در مسیر رفت و برگشت روزانه چهار هزار 912 نفر است.

درویش زاده ادامه داد: در 17 بهمن ماه نیز برای همین بازه زمانی از طریق آژانس های مسافرتی بلیط فروشی به صورت حضوری درنظر گرفته شده بود.

وی بیان کرد: روش های تامین بلیط به صورت اینترنتی، حضوری و خرید از طریق برنامه های کاربردی موبایل بوده است.

درویش زاده بیان کرد: در 11 ماهه 97 در قطارهای سراسری یک میلیون و 280هزار و 487 مسافر جابجا شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که یک میلیون و 194 هزار و 852 نفر بوده رشد هفت درصدی داشته است.

وی افزود: در زمینه قطارهای حومه ای در 11 ماهه امسال 698 هزار و 91 نفر بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال 96 که 640 هزار و 140 نفر بوده رشد 9 درصدی جابجایی مسافر ثبت شده است.

مدیرکل راه آهن جنوب گفت: ظرفیت ایجادی در زمستان امسال چهار هزار و 680 مسافر بوده که در پیک سفرهای نوروزی به چهار هزار و 912 نفر افزایش یافته است.

درویش زاده یادآور شد: صندلی خالی برای ایام نوروز در قطارهای مسافری سراسری هنوز موجود است و مسافران می توانند این صندلی ها را از طریق خرید بلیط داشته باشند.

منبع: خبر آنلاین

: برای دریافت مشاوره درباره بلیط قطار در نوروز 98 گران نمی‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بلیط قطار در نوروز 98 گران نمی‌شود» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید