کد مطلب: 4168 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش ورود همزمان با دو حساب کاربری در Skype

آموزش ورود همزمان با دو حساب کاربری در Skype

 در صورتی که از نرم‌افزار پیام‌رسان Skype استفاده می‌کنید حتماً می‌دانید که در محیط این نرم‌افزار تنها...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

حساب کاربری Skype

در صورتی که از نرم‌افزار پیام‌رسان Skype استفاده می‌کنید حتماً می‌دانید که در محیط این نرم‌افزار تنها می‌توان در آنِ واحد با یک حساب کاربری وارد شد و برای ورود با حساب کاربری دیگر بایستی از حساب کاربری اول خارج شده و سپس با حساب کاربری دوم وارد شوید. به گزارش ایستگاه آی تی به نقل از ترفندستان، اما با استفاده از ترفندی که هم‌اکنون برای شما معرفی می‌کنیم می‌توانید بدون نیاز به نرم‌افزار جانبی خاصی به طور همزمان از دو حساب کاربری خود بر روی Skype استفاده کنید.

آموزش ورود با دو حساب کاربری در Skype

1- ابتدا به طور معمول توسط نرم‌افزار وارد حساب کاربری اولِ خود شوید سپس کلیدهای ترکیبی Win+R را فشار دهید.
2- اکنون در پنجره‌ی Run عبارت “C:Program FilesSkypePhoneSkype.exe” /secondary وارد کرده و Enter بزنید.
3- دقت کنید در صورتی که Skype را در مسیر دیگری به غیر از مسیر پیش‌فرض نصب کرده‌اید بایستی آدرس موجود در این دستور را تغییر دهید.
4- خواهید دید که پس از وارد کردن این دستور، پنجره Skype جدیدی باز خواهد شد که می‌توانید با استفاده از آن وارد حساب کاربری دوم خود شوید.
5- اکنون با استفاده از این فایل میان‌بر می‌توانید دو پنجره‌ی Skype باز کنید و با آن‌ها به طور همزمان وارد حساب‌های کاربری متفاوت خود شوید.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش ورود همزمان با دو حساب کاربری در Skype»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?