کد مطلب:  50380 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی

ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع سپهبد «قاسم سلیمانی » را تشریح کرد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی - Traffic restrictions specifically for the funeral of martyr Qasem Soleimani
ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی - Traffic restrictions specifically for the funeral of martyr Qasem Soleimani
ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی - Traffic restrictions specifically for the funeral of martyr Qasem Soleimani

به گزارش آسمونی : سردار محمدرضا مهماندار با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکایی‌ها، اظهار کرد:‌ سپهبد قاسم سلیمانی فردی بود که عاشق شهادت و شیفته خدمت به اسلام و دفاع از مظلومین بود و مردم نیز قدردان ایشان و جانفشانی‌هایشان هستند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در تهران اظهار کرد:‌ از ساعت 8 صبح فردا مراسم تشییع پیکر این شهید والا مقام و محبوب مردم در دانشگاه تهران آغاز می‌شود و در همین راستا نیز محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی برای تسهیل حضور مردم و تامین ایمنی و امنیت راهپیمایان در نظر گرفته شده است.

مهماندار با بیان اینکه آماده باش ماموران پلیس راهور از شب قبل از برگزاری مراسم در معابر اطراف برگزاری مراسم آغاز خواهد شد، گفت‌: این آماده باش تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت و بدرقه پیکر این شهید والا مقام ادامه خواهد داشت.

مهماندار با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی که برای مراسم تشییع اتخاذ شده اظهار کرد: از ساعاتی قبل از آغاز مراسم در ساعت 8 صبح ماموران پلیس راهور اقدام به پاکسازی معابر اطراف دانشگاه تهران کرده و در همین راستا نیز از شهروندان می‌خواهیم که از توقف خودروهای خود از ساعت 24 امشب در معابر اطراف دانشگاه تهران خودداری کنند.

وی در مورد ممنوعیت‌های ترافیکی نیز گفت: از ساعت 6 صبح فردا تردد از تقاطع خیابان کارگر و خیابان جمهوری تا خیابان ولیعصر، خیابان ولیعصر تا میدان ولیعصر، بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا تقاطع کارگر، خیابان کارگر از تقاطع بلوار تا تقاطع جمهوری و معابر داخل آن ممنوع است.مهماندار افزود: همچنین در طول خیابان انقلاب نیز محدودیت ترافیکی از میدان فردوسی تا میدان آزادی در زمان برگزاری مراسم تشییع اعمال شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: در زمان برگزاری مراسم تشییع تردد و توقف کلیه خودروها در محدوده داخلی خیابان‌های ذکر شده در چهار جهت نیز ممنوع بوده و این ممنوعیت تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

مهماندار به برگزاری مراسم تشییع پیکر سپهبد قاسم سلیمانی نیز اشاره کرد و گفت: برای برگزاری این مراسم از خیابان دماوند تا بزرگراه ستاری ممنوعیت ترافیکی اعمال شده است. بر این اساس در طول خیابان‌های دماوند، انقلاب، آزادی و بخشی از اتوبان تهران – کرج از میدان آزادی تا بزرگراه ستاری محدودیت ترافیکی وجود داشته و اجازه پارک خودروها نیز داده نخواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت که این محدودیت‌ها تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت از شرکت کنندگان در مراسم تشییع ادامه خواهد داشت.

مهماندار در مورد برگزاری مراسم عزاداری شهید سپهبد قاسم سلیمانی در مصلی تهران نیز گفت: این مراسم حوالی ساعت 19 امشب در مصلی تهران برگزار می‌شود و بر این اساس ممکن است محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی با تشخیص فرمانده میدان در معابر اطراف مصلی شامل خیابان‌های شهید بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان قنبر زاده و ... اعمال شود. ضمن اینکه عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی نیز برای برگزاری این مراسم و روانسازی ترافیک در آماده باش کامل خواهند بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پایان با اشاره به پیش‌بینی حضور میلیونی مردم در این مراسم اظهار کرد: عزاداری و بدرقه سپهبد سلیمانی نشان دهنده میزان عشق و علاقه‌ای است که مردم ایران به این قهرمان خود داشتند و پلیس نیز با تمام توان آماده است تا بهترین خدمات را به عزاداران و شرکت کنندگان در مراسم تشییع ارائه کند.

: برای دریافت مشاوره درباره ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید