کد مطلب: 9094 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه 22 بهمن در پایتخت از ساعت 23 امشب

اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه 22 بهمن در پایتخت از ساعت 23 امشب

1393/11/21 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن را...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

Traffic restrictions for February 22 in the capital from 23 pm tonight
Traffic restrictions for February 22 in the capital from 23 pm tonight

1393/11/21

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن را اعلام کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از  ایسنا، "سید تیمور حسینی" در حاشیه نشست کمیته هماهنگی ترافیکی برگزاری مراسم یوم‌الله 22 بهمن با اشاره به اعلام محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی 22 بهمن، گفت:

در مسیر شرقی و غربی خیابان آزادی، حد فاصل انقلاب و بخشی از خیابان دماوند تا بزگراه امام علی (ع)، در مسیر شمالی و جنوبی بزرگراه محمدعلی جناح تا پل شیخ فضل‌الله، از میدان توحید تا خیابان انقلاب و طول خیابان ولیعصر (عج) از میدان ولیعصر تا تقاطع انقلاب و بزرگراه یادگار امام تا شیخ فضل‌الله از ساعت 23 روز سه‌شنبه (21 بهمن ماه) ممنوعیت توقف وسایل نقلیه وجود دارد.

وی افزود: ماموران پلیس راهور از ساعت 23 شب بیست و یکم از توقف تمامی خودروهای پارک شده در مسیرهای اعلام شده جلوگیری به عمل خواهد آمد.

این مقام انتظامی اعلام کرد: از ساعت 6 صبح روز 22 بهمن ماه در کلیه مسیرهای منتهی به محل برگزاری راهپیمایی، تردد هر گونه وسیله نقلیه موتوری ممنوع است.

حسینی گفت: برای هر چه باشکوه‌تر شدن مراسم راهپیمایی امسال، علاوه بر بسیج همه امکانات و نیروها در پلیس راهور، در جلسه کمیته راهبردی از امکانات و توانمندی‌های ترافیکی دیگر دستگاه‌های شهری نیز استفاده کرده‌ایم.

رئیس پلیس راهور تهران خاطرنشان کرد: تمامی سیستم حمل و نقل عمومی اعم از مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی در طول برگزاری مراسم آماده خدمات‌رسانی ویژه به شهروندان هستند؛ علاوه بر این امکانات، 500 دستگاه ون، شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی را به صورت رایگان به محل‌های اعلام شده اعزام خواهند کرد.

این مقام انتظامی درباره مسافرانی که قصد خروج از تهران و استفاده از تسهیلات پایانه جنوب و فرودگاه مهرآباد را دارند، گفت: برای شهروندانی که قصد خروج از تهران و استفاده از تسهیلات ترمینال جنوب و فرودگاه مهرآباد را دارند نیز برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم؛ شهروندان می‌توانند برای خروج از تهران، وارد آزادراه تهران کرج و قم شده و بدون برخورد کردن به ترافیک راهپیمایی، به راحتی از بزرگراه چمران، میدان توحید و اتوبان نواب به سمت جنوب از تهران خارج شوند.

وی افزود: همچنین شهروندانی هم که قصد استفاده از فرودگاه مهرآباد را دارند، می‌توانند از بزرگراه همت و حکیم در شرق و غرب و اتوبان ستاری در مسیر جنوب به سمت فرودگاه مهرآباد استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور تهران با اعلام اینکه از ساعت 9 شب روز سه‌شنبه بیست و یکم بهمن ماه ترمینال جنوب و پایانه غرب تعطیل است، به شهروندان توصیه کرد: برای جلوگیری از ترافیک حاصل از راهپیمایی، از ساعت 6 صبح تا 24 از تردد در اتوبان یادگار امام و شیخ‌ فضل‌الله خودداری کنند.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه 22 بهمن در پایتخت از ساعت 23 امشب»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?