کد مطلب:  34936 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
نفت مسجد سلیمان 0 - 0 تراکتورسازی ؛ راضی از مساوی

نفت مسجد سلیمان 0 - 0 تراکتورسازی ؛ راضی از مساوی

جدال شاگردان ویسی و توشاک بدون اینکه جذابیت خاصی داشته باشد، با تساوی بدون گل خاتمه یافت.به گزارش...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
نفت مسجد سلیمان 0 - 0 تراکتورسازی ؛ راضی از مساوی
نفت مسجد سلیمان 0 - 0 تراکتورسازی ؛ راضی از مساوی

جدال شاگردان ویسی و توشاک بدون اینکه جذابیت خاصی داشته باشد، با تساوی بدون گل خاتمه یافت. به گزارش آسمونی ، تیم نفت مسجدسلیمان که بعد از سه دوره غیبت در لیگ برتر، با قهرمانی در فصل اخیر لیگ یک مجددا به سطح اول فوتبال ایران بازگشت، امشب در نخستین بازی فصل با هدایت عبدالله ویسی با وجود اینکه حملات بیشتری نسبت به تراکتورسازی داشت، اما نتوانست نتیجه بهتری از تساوی بگیرد و بدون گل کارش را به پایان برد؛ تراکتورسازی نیز که برای اولین بار جان توشاک را روی نیمکت داشت، در خلق موقعیت و حملات خطرناک چندان موفق عمل نکرد تا در نهایت با یک امتیاز، مسجدسلیمان را ترک کند. هفته اول لیگ برتر ؛ جمعه: 97/05/05 ؛ ساعت 20:45 استادیوم: شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان/ تماشاگر: 5 هزار نفر داور: کوپال ناظمی؛ کمک‌ها: علی میرزابیگی، جلیل شعرانی و روح‌الله شریفی/ ناظر: مسعود مرادی.  

نفت مسجدسلیمان

میلاد فراهانی موسی کولی‌بالی مجتبی بیژن یوسف وکیا میلاد خدایی‌اصل حسین دوست‌دار(85- صادق صادقی) علیرضا علیزاده حکیم نصاری محمود قائدرحمتی(69- پیمان میری) عباس عسگری میلاد میداوودی(80- اکبر آفاقی) سرمربی: عبدالله ویسی  

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان علی عبدالله‌زاده محمد طیبی محمد اهل‌شاخه علی طاهران(79- مهدی‌زاده) علی اسماعیلی یوسف سیدی دانیال اسماعیلی‌فر علیرضا نقی‌زاده مهدی مهدی‌پور(61- رضا عبدی) احسان پهلوان سرمربی: جان توشاک  

اخطار

علی طاهران(51) از تراکتورسازی یوسف وکیا(57) عباس عسگری(74) از نفت مسجدسلیمان  

بهترین بازیکن

تقابل نفت مسجدسلیمان و تراکتورسازی خلاف انتظار هجومی نبود و بیشتر در میانه زمین پیگیری شد، طوری که نمی‌توان بازیکن خاصی را به‌عنوان ستاره میدان عنوان کرد ولی در بین نفراتی که در زمین بودند، طیبی و فروزان عملکرد بهتری ارائه دادند.  

اتفاق ویژه

تراکتورسازی با وجود تغییرات زیادی که در ترکیب خود داشت، خریدهایی که انجام داده بود و همچنین حضور توشاک به‌عنوان سرمربی، به نظر می‌رسید بتواند نفت مسجدسلیمان کم ستاره را شکست دهد ولی سرخ پوشان تبریزی نه تنها گلی نزدند، بلکه در کار هجومی هم چندان موفق عمل نکردند و موقعیت جدی نداشتند.  

لحظات حساس

دقیقه 5: فرار دوست‌دار به محوطه جریمه و شوت زمینی او را فروزان در اختیار گرفت. دقیقه 10: شوت بی‌دقت و زمینی اسماعیلی‌فر از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه 13: پاس میداوودی در سمت چپ زمین به عسگری رسید که او بعد از جای گذاشتن اهل‌شاخه از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد و دفع فروزان موجب شد تا توپ راهی کرنر شود. دقیقه 18: فرار نقی‌زاده پشت مدافعان نفت نزدیک بود موقعیت خطرناکی برای تراکتور ترتیب دهد که خروج فراهانی و مهار توپ او فرصت را از تیم تبریزی گرفت. دقیقه 19: شوت ناگهانی راه دور میداوودی با اختلاف از بالای دروازه تراکتورسازی به اوت رفت. دقیقه 20: فرار اسماعیلی‌فر از بین سه مدافع نفت نتیجه‌ای نداشت و با شوت بی‌ثمر او توپ به اوت رفت. دقیقه 30: ارسال خدایی‌اصل از روی کرنر را مدافعان تراکتور دور کردند. دقیقه 34: برخورد طیبی و میداوودی در سمت چپ محوطه جریمه تراکتور صحنه مشکوک به پنالتی رقم زد که داور چنین اعتقادی نداشت. دقیقه 37: شوت عسگری از روی ضربه آزاد فاصله 30 متری حاصلی به همراه نداشت و به اوت رفت. دقیقه 40: سانتر میداوودی از روی ضربه آزاد جناح چپ زمین با ضربه سر علیزاده به بیرون زده شد. دقیقه 40: سانتر میداوودی از روی ضربه آزاد جناح چپ زمین با ضربه سر علیزاده به بیرون رفت. دقیقه 45: ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه تراکتور را میداوودی زد که توپ با عبور از مقابل پای مهاجمان نفت راه اوت را در پیش گرفت. دقیقه 46: شوت پشت محوطه میداوودی در اختیار فروزان قرار گرفت. دقیقه 48: پاس عالی میداوودی را عسگری نتوانست استفاده کند و در حالی که فروزان روی زمین افتاده بود را مهاجم نفت نتوانست استفاده کند و شوت او را دروازه‌بان تراکتورسازی با شیرجه‌ای که داشت راهی کرنر کرد. دقیقه 51: ارسال میداوودی از روی ضربه آزاد سمت راست زمین و ضربه سر بیژن با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه تراکتور به اوت رفت. دقیقه 63: شوت راه دور سیدی با اختلاف زیادی از دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه 64: ضربه پشت محوطه میداوودی قدرت لازم را نداشت و فروزان را برای جمع کردن توپ به دردسر نیانداخت. دقیقه 68: نفوذ سریع پهلوان به محوطه جریمه نفت و شوت زمینی او را فراهانی جمع کرد. دقیقه 71: پهلوان بعد از دریبل کولی‌بالی با پای چپ شوت‌زنی کرد که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه نفت مسجدسلیمان به بیرون زده شد. دقیقه 83: شوت عسگری را فروزان در اختیار گرفت.  

در حاشیه

جان توشاک ترکیب تراکتورسازی را با سیستم 2-5-3 انتخاب کرده که در بازی‌های فوتبال ایران کمتر شاهد چنین اتفاقی هستیم؛ این مربی با سابقه در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل از این سیستم بهره برده بود. در حالی که پیش‌بینی می‌شد تماشاگران نفت مسجدسلیمان به دلیل بازگشت تیم‌شان به لیگ برتر ظرفیت استادیوم شهید محمدی را در نخستین بازی فصل پُر کنند، اما صندلی‌های خالی زیادی به چشم می‌خورد. تراکتورسازی در مسجدسلیمان هم بدون تماشاگر نیست و طرفداران این تیم مشغول به تشویق هستند. در اتفاقی عجیب روی نیمکت تراکتور تنها سه بازیکن حضور دارند؛ مهدی‌زاده، رضا عبدی و مهدی محمدیان نفرات ذخیره این تیم هستند. به دلیل گرمای هوا در دقیقه 30 با تصمیم داور مسابقه کولینگ بریک اعلام شد تا بازیکنان بعد از استراحت دو دقیقه‌ای به کارشان ادامه دهند. در دقیقه 34 بعد از عدم اعلام پنالتی به سود نفت، درگیری لفظی بین طیبی و میداوودی به وجود آمد که با میانجی‌گری داور این قائله ختم به خیر شد. همانند نیمه اول به علت گرمای هوا در دقیقه 71 کولینگ بریک از سوی داور اعلام شد.

: برای دریافت مشاوره درباره نفت مسجد سلیمان 0 - 0 تراکتورسازی ؛ راضی از مساوی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «نفت مسجد سلیمان 0 - 0 تراکتورسازی ؛ راضی از مساوی» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید