سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ تراکتورسازی را می‌دهد/ همه چیز | آسمونی
کد مطلب: 20765 درج نظر
سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ تراکتورسازی را می‌دهد/ همه چیز برای شما و پرسپولیس برابر است

سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ تراکتورسازی را می‌دهد/ همه چیز برای شما و پرسپولیس برابر است

به گزارش خبرنگار ورزشی آسمونی، امیر قلعه‌نویی در پایان دیدار پیکان و تراکتورسازی در نشست خبری سازمان لیگ...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار ورزشی آسمونی، امیر قلعه‌نویی در پایان دیدار پیکان و تراکتورسازی در نشست خبری سازمان لیگ را به بی عدالتی متهم کرد و گفت: «باید گله خود را به گوش مسئولان سازمان لیگ برسانم. کجای دنیا عدالت اینگونه است که ما همیشه از رقیب‌مان زودتر به میدان برویم. اگر دوستان می‌خواهند عدالت را اجرا کنند پرسپولیس هم باید در چند دیدار قبل از ما به میدان برود و هر وقت که دو تیم به شرایط یکسان رسیدند دیدارهای‌مان همزمان برگزار شود».

139509192250293509416744
139509192250293509416744

در این خصوص باشگاه تراکتورسازی نامه‌ای را به سازمان لیگ نوشته و خواستار برگزاری بازی‌های همزمان دو تیم شده که قرار است مسئولان سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ نامه این باشگاه و اظهارات سرمربی استقلال را بدهند.

با این حال پاسخ سازمان لیگ به تراکتورسازی روشن کردن برنامه مسابقات تا پایان فصل است که یکی از مسئولان سازمان لیگ در این خصوص به تسنیم اطلاعاتی داد. طبق گفته این مقام مسئول تا پایان لیگ برتر شانزدهم 12 هفته باقی مانده و از این 12 هفته طبق قانون سه هفته پایانی به صورت همزمان برگزار خواهد شد و دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی یک دیدار رو در رو دارند. از هشت هفته باقی مانده چهار دیدار پرسپولیس زودتر بازی می‌کند و چهار هفته هم تراکتورسازی زودتر از رقیبش در صدر جدول به میدان خواهد رفت. بنابراین تا پایان لیگ شرایط برابر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ تراکتورسازی را می‌دهد/ همه چیز برای شما و پرسپولیس برابر است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ تراکتورسازی را می‌دهد/ همه چیز برای شما و پرسپولیس برابر است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?