کد مطلب: 20239 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صعود دراماتیک تراکتورسازی به فینال جام حذفی

صعود دراماتیک تراکتورسازی به فینال جام حذفی

به گزارش آسمونی، دو تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت 14:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، دو تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت 14:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که تیم تبریزی پس از 120 دقیقه تلاش توانست میزبان خود را شکست دهد و حریف نفت تهران در دیدار پایانی شود.

57410075
57410075

 

گل‌های ذوب آهن را در این دیدار احسان پهلوان در دقیقه 44 و جری بنگستون از روی نقطه پنالتی در دقیقه 119 به ثمر رساندند. گل‌های تراکتورسازی را نیز حاتمی در دقیقه 89، محمد ابراهیمی در دقیقه 92 و محمد نوری در دقیقه 120 وارد دروازه رشید مظاهری کرد.

ذوب آهن در دقیقه 70 با اخراج مرتضی تبریزی 10 نفره شد. تراکتورسازی نیز از دقیقه 111 با اخراج کرار جاسم، 10 نفره به بازی ادامه داد.

دقیقه 3 احسان پهلوان توپ را به تیر دروازه محمدرضا اخباری زد.

دقیقه 24 ارسال ایران پوریان با ضربه سر کرار جاسم همراه شد و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 48 شوت محمد نوری از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60 حسینی در موقعیتی خوب با محمدرضا اخباری تک به تک شد اما پاس عجیب این بازیکن به بازیکن خودی نرسید و موقعیت از دست رفت.

دقیقه 70 مرتضی تبریزی با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا تیمش ده نفره به بازی ادامه دهد.

دقیقه 82 ضربه محمد ایران‌پوریان را رشید مظاهری به خوبی دفع کرد.

دقیقه 86 شوت خطرناک محمد ابراهیمی با واکنش رشید مظاهری همراه شد.

دقیقه 103 سانتر درخشان مهر به طور اتفاقی به تیر دروازه محمدرضا اخباری برخورد کرد و در ادامه جری بینگسون توپ را در موقعیت آفساید وارد دروازه کرد که داور این گل را نپذیرفت.

دقیقه 111 کرار جاسم پس از درگیری با مدافع تیم ذوب آهن و درگیری با داور، با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج و مانع از صورت گرفتن تعویض سوم تراکتورسازی شد.

دقیقه 115 مهاجمان تراکتورسازی در فرصتی 2 به تک که می‌توانستند گل سوم را بزنند و اختلاف را بیشتر کنند، موقعیت را از دست دادند و نتوانستند در فاصله 7 دقیقه مانده تا بازی صعود خود را به فینال مسجل کنند.

دقیقه 119 و روی کرنر تیم ذوب آهن درخشان مهر با خطای مدافع تراکتورسازی متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. جری بنگستون مهاجم تعویضی ذوب آهن توپ را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه اخباری کرد.

دقیقه 121 و در حالی که همه منتظر شنیدن سوت داور بودند، شوت زیبای محمد نوری، به تور دروازه رشید مظاهری چسبید و تراکتور را به فینال فرستاد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «صعود دراماتیک تراکتورسازی به فینال جام حذفی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?