مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55428 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تراکتور استقلال؛ حساس ترین مسابقه در جام حذفی

تراکتور استقلال؛ حساس ترین مسابقه در جام حذفی

تیمهای استقلال و تراکتورسازی یک بار دیگر به دیدار نهایی جام حذفی صعود کردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

****

تیمهای استقلال و تراکتورسازی یک بار دیگر به دیدار نهایی جام حذفی صعود کردند. پیش از این، حساس ترین نبرد دو تیم در مرحله ماقبل فینال جام حذفی اتفاق افتاده بود.

تراکتورسازی در فصل 95-94 موفق شد با برتری مقابل صبای قم و سایپا تا نیمه نهایی مسابقات حذفی صعود کند. در مسابقه نیمه نهایی این تیم در برابر استقلال پرویز مظلومی قرار گرفت  که با برتری مقابل نفت تهران در ضربات پنالتی به این مرحله رسیده بود. دیدار نیمه نهایی از ساعت 14:30 روز اول دی 1394 در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد.  حسین زرگر، حمیدرضا ابوالفضلی و سعید علی نژادیان داوران این دیدار بودند.

در این مسابقه روی یک ارسال در دقیقه 28 توسط خسرو حیدری، حنیف عمران زاده با ضربه آکروباتیک روی توپ اثر گذاشت که این توپ در دهانه دروازه به سجاد شهباززاده رسید و وی با یک ضربه تمام کننده دروازه اخباری را باز کرد. نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت. اما در آغاز نیمه دوم پرتاپ اوت خالد شفیعی در دقیقه 49 را استقلالی ها ناقص دفع کردند و  این بازیکن با ضربه سر توپ را به سمت دروازه این تیم فرستاد که آگوستو سزار این توپ را درون دروازه استقلال جای داد تا بازی مساوی شود. اما تنها یک دقیقه بعد، روی اشتباه سینا عشوری در میانه میدان، سجاد شهباززاده صاحب  توپ شد و  با یک ضربه کات دار  گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. بازی با این نتیجه خاتمه یافت و استقلال به لطف دو گل شهباززاده به فینال صعود کرد. هر چند در دیدار نهایی مقابل ذوب آهن شکست خورد.

تراکتور استقلال؛ حساس ترین مسابقه در جام حذفی
تراکتور استقلال؛ حساس ترین مسابقه در جام حذفی

در این بازی امیرقعه نویی نفرات زیر را به میدان فرستاد:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، کارلوس کاردوسو، محمد ایرانپوریان (فردین عابدینی 88)، سعید آقایی، سینا عشوری،  شجاع خلیل زاده، آگوستو سزار، بختیار رحمانی، شاهین ثاقبی(علی حمودی 70)، سروش رفیعی(سامان نریمان جهان 59)

استقلال هم با نفرات زیر راهی میدان شد:

مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، میثم مجیدی، میلاد فخرالدینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری(علیرضا رمضانی 82)، جابر انصاری (خرسندنیا 94)، فرشید اسماعیلی(محسن کریمی 54)، سجاد شهباززاده

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تراکتور استقلال؛ حساس ترین مسابقه در جام حذفی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تراکتور استقلال؛ حساس ترین مسابقه در جام حذفی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید