کد مطلب: 5386 درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
جاذبه های گردشگری دبی

جاذبه های گردشگری دبی

 دبی یکی از شهرهایی است که هم از نظر اقتصادی رونق زیادی دارد و هم اینکه به دلیل وجود جاذبه های گردشگریتاریخی...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

 دبی یکی از شهرهایی است که هم از نظر اقتصادی رونق زیادی دارد و هم اینکه به دلیل وجود جاذبه های گردشگریتاریخی و طبیعی موجب شده که مقر حضور توریست ها باشد. با این اوصاف، توریست ها نیاز دارند با استفاده از یک راهنما، از گردشگری و فرصت های دبی آگاهی پیدا کنند. 

با آسمونی همراه باشید تا در این لیست با بهترین جاذبه های گردشگری دبی آشنا شوید...

  پارک آبی Wild Wadi

دبی
دبی

 پارک آبی Wild Wadi یکی از مهمترین مراکز تفریحی در دبی است که می توانید با خانواده به آن جا بروید و از آن جا لذت ببرید. این پارک برای کودکان کاملا بی خطر و مفرح می باشد. استخرهای موج ساز این پارک هیجان انگیزند. موج های منحنی دار و موج سواری از مهمتری جاذبه های گردشگری در این پارک می باشد که به Flowrider شهرت دارد.

 پذیرش این پارک هزینه دار است و باید در مدت زمان تعیین شده ی زیر برای حضور در پارک برنامه ریزی داشته باشید
زمان کار: همه روزه، نوامبر تا فوریه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر / مارچ تا می از ساعت 10 صبح تا 7 عصر / جون تا آگست از ساعت 10 تا 8 شب و سپتامبر تا اکتبر از ساعت 10 صبح تا 7 عصر
آدرس: جاده ی ساحل جمیره، دبی

   سیاحت های صحرایی

دبی
دبی

 تورهای صحرایی در دبی رونق زیادی دارد. شما می توانید از تپه های شنی، ماشین سواری در شن ها، و اقامت در اقامت گاه های صحرایی لذت برده و گله های شتر ها و حیوانات دشتی را مشاهده کنید.

 این تورها هم پولی بوده که باید برای دیدار از صحرا و استفاده از امکانات آن نیز هزینه هایی پرداخت کنید که گاهی خود تور آن را حساب می کند
زمان کار: همه روزه
آدرس: صحرای عربی، دبی

  دهکده ی میراث دبی (Heritage Village)

دبی
دبی

 دهکده ی میراث یکی از جاذبه های تاریخی دبی است . در این روستا و دهکده ی زیبا می توانید شیوه ی زندگی کردن مردم خاورمیانه قدیم را به خوبی مشاهده کنید. در این محل می توانید انواع اجسام قدیمی را ببینید و در صورت تمایل خریداری کنید.

 ظروف سرامیکی و چوب تراش از زیباترین چیزهایی هستند که در این مکان هم برای نمایش قرار داده شده اند هم برای خرید آزاد هستند.

 در این کمپ روش استخراج مروارید نیز نمایش داده می شود. برای دیدار از این دهکده نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید.
زمان کار: همه روزه
آدرس: Shindagha، دبی

  پیست اسکی دبی

دبی
دبی

این پیست اسکی که در واقع زمستان را در دل گرمای دبی بازسازی کرده است یکی از بهترین جاذبه های گردشگری دبی به حساب می آید. این محل دارای 5 بوم اسکی جداگانه است که طولانی ترین آن ها 396 متر است.

 برای دیدار از این جاذبه باید، لباس های گرم به همراه داشته باشید. کافی شاپ ها هم نوشیدنی های گرم به شما ارائه می دهند. پذیرش در این محل هزینه دار می باشد
زمان کار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 11 شب / پنج شنبه ها از ساعت 10 صبح تا نیمه شب / جمعه ها از ساعت 9 صبح تا نیمه شب (آخرین بلیط ها، 90 دقیقه قبل از تعطیل شدن فروخته می شوند.)
آدرس: جاده ی شیخ زاید، دبی

  سیاحت بر روی کشتی

دبی
دبی

 سفر با کشتی بر روی رود معروف دبی، یکی از کارهایی است که توریست های شاد و پر هیجان از آن استقبال می کنند. وقتی بر کشتی سوارید می توانید مناظر دبی را با دید بازتری ببینید و آسمان خراش ها را نظاره کنید . در نهایت شام خود را در کشتی میل کنید و به سفر دو تا 6 ساعته ی خود با کشتی پایان دهید.
زمان کار: همه روزه
آدرس: رود دبی، دبی

  آبنمای مشهور دبی

دبی
دبی

 یکی دیگر از جاذبه های گردشگری دبی که بسیار شهرت دارد، آب نمای مشهوری است که در برج خلیفه است. در این آب نما به تعداد زیادی از لامپ های زیبا، بکار گرفته شده به طوری که با حرکت هندسی و زیبای آب نما به همراه نور چراغ ها مناظر زیبایی پدید می آید. مسولیت ساخت این آب نما بر عهده ی یک گروه قدرتمند آمریکایی بوده است.

آدرس: برج خلیفه

بهترین زمان دیدار از آب نما: عصر و شب

  بنادر دبی

دبی
دبی

 یکی دیگر از جاذبه های دبی بندرهایی است که بیشتر جنبه اقتصادی دارند و می توانید در آن ها انواع فروشگاه ها را مشاهده کنید. یکی از مهمترین بنادر بندر جبل علی است که البته کمی تا خود شهر دبی فاصله دارد. دیدار از این شهر رایگان می باشد.

آدرس: در فاصله ی 47 کیلومتری از دبی

  خانه اپرا

دبی
دبی

 یکی از بناهای فرهنگی و هنری  است که با الهام از امواج آرامش بخش دریا ساخته شده است . این محل، مقر برگزاری همایشات، فیلم و نمایش هایی است که برای مردم دبی بسیار اهمیت دارند. این مرکز دارای یک هتل نیز می باشد.

  باغ معجزه

دبی
دبی

این باغ یکی از زیباترین باغ های توریستی در دنیا است که به طور متفاوت در دبی ساخته شده است. انواع گل ها در طرح و رنگ مختلف با  مهندسی زیبا در این باغ قرار داده شده اند. تنوع رنگ ها در این باغ بسیار زیاد است به طوری که نمی توان گفت با وجود 45 میلیون گل، چه رنگ هایی در کنار هم ایجاد شده اند و محیط را زیبا تر کرده اند. این محل دارای سرویس بهداشتی، کافه و نماز خانه نیز می باشد.

  موزه عجمان

دبی
دبی

 موزه عجمان نیز یکی از جاذبه های گردشگری مشهور است که بسیاری از توریست ها در آن می توانند با توجه به بخش های مختلف انواع و اقسام رسومات مردم دبی را بشناسند و با فرهنگ دیرینه این شهر آشنا شوند. در این بخش محل هایی برای گیاه درمانی قرار دارد که می توانید ادویه ها را از آن ها خریداری کنید. 

: برای دریافت مشاوره درباره جاذبه های گردشگری دبی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «جاذبه های گردشگری دبی» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?