کد مطلب:  16096 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رقابتهای دوچرخه سواری توردوفرانس 2016 / کریس فروم بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی

رقابتهای دوچرخه سواری توردوفرانس 2016 / کریس فروم بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی

1395/04/13رقابتهای دوچرخه سواری توردوفرانس در حالی آغاز شد که مسابقات امسال یکی از سخت ترین و رقابتی ترین دوره...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
tour-de-france-2016-cycling-race
tour-de-france-2016-cycling-race

1395/04/13

رقابتهای دوچرخه سواری توردوفرانس در حالی آغاز شد که مسابقات امسال یکی از سخت ترین و رقابتی ترین دوره های توردوفرانس محسوب می شود.
 
به گزارش آسمونی به نقل از ایرنا، مارک کاوندیش در اولین مرحله از رقابتهای توردوفرانسه 2016 در روز شنبه عنوان اول را کسب کرد و مسابقه خود را در روز یکشنبه با پیراهن طلایی آغاز کرد.
دوچرخه سواران در اولین روز مسابقات مسافت 188 کیلومتر را رکاب زدند.
این بیست و هفتمین پیروزی کاوندیش در این مسابقات محسوب می شود. مارسل کیتل آلمانی و ساگان به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کرد.
مسابقات توردوفرانس در حالی از روز شنبه آغاز شد که کریس فروم برای دفاع از عنوان قهرمانی خود تلاش می کند.
در اولین روز مسابقات، آلبرتو کونتادور در اثر یک سانحه دچار آسیب شد، که باعث شد پیراهن او پاره شود. او روز یکشنبه در مورد شانس خود در این مسابقات بدبین بود.
این مسابقات از12 تیرماه تا سوم مرداد (2 تا 24 ژوئیه) برگزار می شود. رکابزنان رقابتهای خود را از نورماندی آغاز می کنند و مثل همیشه در پاریس به خط پایان می رسند. مسابقات در 21 مرحله و در مدت سه هفته در مسافت 3 هزار و 519 کیلومتر برگزار می شود.

مسابقات امسال عمدتاً تور جنوب و مرکز فرانسه است. رکابزنان بعد از دو روز و نیم در نورماندی راهی جنوب فرانسه می شوند.

رقابت‌های دوچرخه سواری توردوفرانس فصل 2016 که از سنت میشل واقع در شمال فرانسه آغاز شد در 21 مرحله و با گذر از قسمت‌هایی از اسپانیا و سوییس به میدان شانزلیزه پاریس ختم می‌شود. در طول 3 هفته رقابت‌های تور دو فرانس 2 روز استراحت به شرکت کنندگان اختصاص می‌یابد.

ژاک آنکیتل، برنارد هینو، ایدوران و ادی مرکس با 5 بار عنوان قهرمانی در توردوفرانس مدعیان این تور هستند.

گفتنی است تور دو فرانس به همراه جیرودیتالیا (تور ایتالیا) و لوتا اسپانا (تور اسپانیا) از مهم‌ترین و طولانی‌ترین مسابقات برگزار شده اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری است که نخستین دوره آن در سال 1903میلادی در 6 مرحله برگزار شد.

: برای دریافت مشاوره درباره رقابتهای دوچرخه سواری توردوفرانس 2016 / کریس فروم بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رقابتهای دوچرخه سواری توردوفرانس 2016 / کریس فروم بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید