کد مطلب:  31797 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 7 دقیقه
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

بازی‌های دوستانه ملی، هرچند اهمیت چندانی ندارند اما به هرحال، میدان امتحان بازیکن‌هایی است که در...
زمان مطالعه: 7 دقیقه
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

بازی‌های دوستانه ملی، هرچند اهمیت چندانی ندارند اما به هرحال، میدان امتحان بازیکن‌هایی است که در بازی‌های مهم و میدان‌های نبرد واقعی به میدان خواهند رفت. به گزارش آسمونی ، در بازی‌های دوستانه ماه گذشته، تیم ملی کشورمان و تقریبا، تمامی تیم‌های حاضر در جام جهانی بازی‌های دوستانه را انجام دادند و بازیکن‌های خود را تست کردند. بازیکنان بزرگی وجود دارند که در این لیست خواهند آمد که، تیم‌های ملی کشورشان جام جهانی 2018 را خواهد دید اما خودشان، روسیه را احتمالا، ملاقات نخواهند کرد. در این لیست، بازیکنان بزرگی از اینترمیلان، یوونتوس، بایرن‌مونیخ، دورتموند و چلسی وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقاله را بخوانید.

top-ten-players-who-wont-go-to-russia
top-ten-players-who-wont-go-to-russia

مائورو ایکاردی (آرژانتین)

سرمربی آرژانتین سمپائولی شاید خوش شانس ترین مرد این روزهای فوتبال است. اکنون او بیشترین گزینه را برای انتخاب دارد البته با چشم پوشی از خط دفاع. بهتر است نگاهی به این گزینه ها بیندازیم: لیونل مسی، سرخیو آگوئرو، گنزالو هیگوآین، پائولو دیبالا و مائورو ایکاردی بازیکنان بالا سر جمع 130 گل تا به اینجای فصل زده اند. هر بازیکنی از لیست بالا احتمال دارد که به تیم ملی دعوت نشود. این گزینه ها باعث گیج شدن سمپائولی شده است او ممکن است نام یک بازیکن یا شاید هم بیشتر را خط بزند. در این بین احتمال خط خوردن ایکاردی به دلیل قرار نگرفتن در آخرین ترکیب آرژانتین بیشتر است، علیرغم 22 گل زده ای که در سری آ دارد. شانس سفر به روسیه: بسیار کم

10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

هالک (برزیل)

هالک جزء بازیکنانی است که به خاطر پول به لیگ چین پیوست. او به باشگاه شانگهای اس آی پی جی پیوست‌. او کار خود را در کشور خود آغاز کرد. او برای کسب تجربه 4 سال در لیگ ژاپن بازی کرد سپس بعد از چهارسال به کشور خود بازگشت جایی که تبدیل به یک ستاره شد. اما تصمیم او برای بازگشت به آسیا هیچ کمکی برای وارد شدن به ترکیب برزیل نداشت. اما هم تیمی او اسکار هم چنان در لیست سرمربی برزیل قرار دارد؛ اما حضور او بسیار کمرنگ شده است. هالک که سن او در تابستان روبه رو 32 سال میشود احتمال حضور او در لیست سرمربی برزیل بسیار کم است، چرا که بازیکنانی جوانتر و بهتر از هالک وجود دارد. شانس سفر به روسیه: چیزی نزدیک به صفر!

top-ten-players-who-wont-go-to-russia
top-ten-players-who-wont-go-to-russia

خوان کوادرادو (کلمبیا)

بازی نکردن از دسامبر سال 2017 به مدت زیاد به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران حضور کوادرادو را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. سرمربی کلمبیا وضعیت هر روزه کوادرادو وینگر یوونتوس را زیر نظر دارد. آلگری در مصاحبه در مورد مصدومیت کوادرادو گفت: این یک التهاب است که ممکن است دو روز طول بکشد یا شاید 3 ماه یا شاید هم 6 ماه طول بکشد که ما امیدواریم که 6 ماه طول نکشد. آلگری و پکرمن تمام توان خودشان را برای بازگشت کوادرادو به یوونتوس و تیم ملی کلمبیا گذاشته اند و خبر خوشحال کننده برای این دو نفر بازگشت کوادرادو به تمرینات یوونتوس است. شانس سفر به روسیه: احتمالاتی داده می‌شود.

10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

رناتو سانچز (پرتقال)

این هافبک پرتغالی جوان در فصل 2015_2016 با تیم بنفیکا موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ پرتغال شد. فصلی که در لیگ پرتغال درخشید بعد از درخشش او در لیگ پرتغال سرمربی این کشور او را به اردوی این تیم فرا خواند و تنها چهار ماه بعد موفق به فتح جام یورو شدند و او جوانترین بازیکن تورنمنت لقب گرفت. بعد از همه ی این درخشش ها او با مبلغ 35 میلیون یورو به بایرن مونیخ انتقال داده شد. اما با پشت سر گذاشتن یک فصل بد به صورتی قرضی به باشگاه سوانزی پیوست. اما اکنون در حال عادت کردن به لیگ انگلیس است. او برای دعوت شدن به اردوی پرتغالی ها به یک پایان فوق العاده در لیگ انگلیس نیازمند است. شانس سفر به روسیه: نیازمند یک اتمام فوق‌العاده در لیگ جزیره!

top-ten-players-who-wont-go-to-russia
top-ten-players-who-wont-go-to-russia

مارکو رویس(آلمان)

بازیکنی که دارای استعداد فوق العاده است اما جایگاه او در روسیه به خطر افتاده است. این بازیکن دورتموندی در گذشته به خاطر کشیدگی رباط نه ماه از میادین دور بود و وقتی که به زمین مسابقه برگشت توانست در 5 بازی 3 گل به ثمر برساند و نشان داد که میتواند به ترکیب یوآخیم لو برگردد. اما دوباره مصدومیت گریبان گیر او شد، حتی اگه او از بند مصدومیت هم رها شود رقیب های زیادی برای کنار زدن آن ها دارد مانند لروی سانه، آندره شورله و خولیان برانت. او باید عملکرد فوق العاده ای داشته باشد تا راهی روسیه شود. شانس سفر به روسیه: تنها اگر آمادگی و فرم خوب خود را حفظ کند!

10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

آلوارو موراتا ( اسپانیا):

آلواریتو در یورو 2016، بهترین گلزن اسپانیا در این رقابت‌ها بود و موفق شد تا سه گل را به ثمر برساند و از سوی دیگر، زدن 20 گل برای رئال‌مادرید در فصل بعد، حضور او را در لیست لاروخا برای جام‌جهانی تضمین می‌کرد، اما ناگهان و در سال منتهی به جام جهانی، ورق برگشت. نه بازی اول او در چلسی، هشت گل را برای او به ارمغان آورد و به نظر می‌رسید که آلواریتو، سردمدار خط آتش ماتادور‌ها در جام جهانی خواهد بود اما فرم بد موراتا پس از این هشت گل، او و لوپتگی را ناامید کرد. موراتا در سال جاری میلادی، تنها یک گل را به ثمر رسانده است و جای خود را نیز در تیم ملی از دست داده است. یولین لوپتگی در آخرین دوره بازی‌های دوستانه، موراتا را به تیم ملی دعوت نکرد و درخشش جانشینان او یعنی رودریگو و یاگو آسپاس، کار را برای بازگشت او به تیم ملی سخت‌تر از پیش نیز کرده است. شانس حضور در روسیه: 50/50

top-ten-players-who-wont-go-to-russia
top-ten-players-who-wont-go-to-russia

الکساندر کوکورین (روسیه):

میزبان جام‌جهانی 2018، در ماه مارس تعداد زیادی مصدوم برجای گذاشته است اما شاید بدترین خبر برای استانیسلاو چرچسوف، سرمربی تیم ملی روسیه، دوری 5 ماهه الکساندر کوکورین بود. مهاجم باشگاه زنیت در جریان دیدار تیمش مقابل آر‌بی‌لایپزیش در لیگ اروپا، از ناحیه رباط صلیبی پا دچار آسیب‌دیدگی شد و هفته پس از آن، پایش را به تیغ جراحان سپرد تا کار سخت روسیه برای صعود از گروهش در جام جهانی، سخت‌تر هم شود. به نظر می‌رسد که میزبان در جام جهانی، از حضور کوکورین بی‌بهره خواهد بود. کوکورین در 48 بازی برای تیم‌ملی روسیه، 48 گل را به ثمر رسانده بود. مصدومیت کوکورین و نرسیدن احتمالی او به جام‌جهانی، یک خبر تلخ بود. پیش از این نیز دو مدافع تیم ملی روسیه یعنی ویکتور واسین و جورجی جیکیا نیز جام جهانی را از دست داده بودند. شانس حضور در روسیه: بسیار کم.

10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

کوین گامیرو (فرانسه):

اتفاقی که برای گامیرو در حال رخ دادن است؛ اتفاقی عادی نیست. کمتر پیش می‌آید که یک مهاجم با سابقه زدن 100 گل در طول 5 فصل اخیر، آن هم در لیگ معتبری همانند لالیگا، چنین تورنمنت بزرگی را از دست بدهد اما این اتفاق برای گامیرو در حال رخ دادن است! همانند خورخه سامپائولی، دیدیه دشام، مربی تیم ملی فرانسه نیز بر روی تاکتیک‌های خود تاکید زیادی دارد و بسیاری از گزینه‌های هجومی که در اختیار دارد را به دلیل ناهماهنگی با سیستم مدنظرش، به روسیه نخواهد فرستاد و این مهاجم، یکی از آن‌هاست. گزینه‌های هجومی در اختیار دشام در حال حاضر شامل اولویه‌ژیرو، کیلیان امباپه، توماس لمار، آنتونیو گریزمان، آنتونی‌مارسیال، عثمان دمبله و الکساندر لاکازت هستند و در این لیست، جایی برای نام گامیرو دیده نمی‌شود. شانس حضور در روسیه: باید راهی روسیه شود اما به روسیه نخواهد رفت!

top-ten-players-who-wont-go-to-russia
top-ten-players-who-wont-go-to-russia

جک‌ویلشر (انگلستان):

حضور ویلشر در لیست تیم‌ملی انگلستان برای جام‌جهانی، موافقان و مخالفانی دارد. موافقین این موضوع، کم نیستند و آرسن‌ونگر، مربی فرانسوی آرسنال نیز معتقد است که او باید در لیست تیم ملی انگلستان قرار بگیرد. او حتی پا را از این فراتر گذاشته است و معتقد است که ویلشر، باید بازیکن فیکس سه‌شیر‌ها باشد. در مقابل این موافقان، مخالفان بزرگی نیز وجود دارند که روی‌کین، ستاره سابق منچستریونایتد یکی از آنهاست. در ماه فوریه این بازیکن ایرلندی اعلام کرد که هافبک آرسنال، بزرگ‌ترین بازیکن روی کره زمین از نظر مبالغه در کیفیت یک بازیکن محسوب می‌شود و او کیفیت مناسبی ندارد. به هرحال، تنها نظری که در حال حاضر برای ویلشر اهمیت دارد؛ نظر گرت‌ساوت‌گیت، مربی تیم ملی انگلستان است. ساوت‌گیت او را برای دو بازی آخر در مقابل ایتالیا و هلند به تیم ملی دعوت کرد اما مصدومیت، اجازه حضور او در زمین را نداد تا همه چیز به آمادگی او وابسته شود. آیا او می‌تواند راهی روسیه شود یا مصدومیت، این شانس بزرگ را از او سلب خواهد کرد؟! شانس حضور در روسیه: زیاد البته اگر فصل را با آرسنال به خوبی به پایان برساند!

10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!
10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!

گیلفی سیگوردسن (ایسلند):

گیلفی سیگوردسن، شاید برای کشورش یک ستاره فوق‌العاده مانند نیمار، مسی و رونالدو نباشد اما حضور او همچنان ارزش‌ها و اهمیت بالایی برای مردان سرزمین یخی دارد. او در یورو 2016، نقش موثری را برای تیم ملی کشورش بازی کرد و در بازی مقابل انگلستان که به حذف این تیم به دست ایسلند منتهی شد؛ او ستاره میدان بود. اگر مردان هیمیر هالگریمسون، بخواهند آن خاطرات خوش را تکرار کنند شاید بخواهند تا این کار را بدون حضور هافبک اورتون به انجام برسانند. مصدومیت سیگوردسن در ماه مارس، سبب شده است تا پزشکان باشگاه اورتون، مدت زمان دوری او را تقریبا 8 هفته اعلام کنند و مصدومیت او را از ناحیه رباط پا، بدانند تا شاید او هم جام جهانی را از دست بدهد. این مدت زمان دوری، نشان‌دهنده این است که او به جام جهانی می‌رسد اما اگر او ریکاوری خوبی را پشت سر نگذارد، شاید نام کسی دیگر را در لیست به جای نام گیلفی سیگوردسن دید. شانس حضور در روسیه: هنوز احتمالاتی وجود دارد- شاید ایسلند در قبال او مجبور به ریسک شود. منبع: Varzesh3

: برای دریافت مشاوره درباره 10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «10 سوپراستاری که روسیه را نخواهند دید!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید