کد مطلب:  47625 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پر فروش ترین آلبوم های سال

پر فروش ترین آلبوم های سال

طبق آمار منتشر شده از سایت بیپ‌تونز، بزرگترین فروشگاه دانلود قانونی موسیقی در ایران، سبک پاپ با آلبوم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پر فروش ترین آلبوم های سال
پر فروش ترین آلبوم های سال


طبق آمار منتشر شده از سایت بیپ‌تونز، بزرگترین فروشگاه دانلود قانونی موسیقی در ایران، سبک پاپ با آلبوم ابراهیم محسن چاوشی، به عنوان پرفروش‌ترین سبک سال شناخته شد.

سبک کلاسیک ایرانی با آلبوم ایران من همایون شجریان و سهراب پورناظری و سبک راک با آلبوم «شال» کاوه آفاق در رتبه‌های بعدی پرفروش‌ترین سبک‌های 97 قرار دارند. موسیقی کودک، فولکلور و موسیقی فیلم نیز از جمله سبک‌های پرفروش سال گذشته بوده‌اند.

در میان 6 آلبوم پرفروش سال 97، ایران من تنها اثر غیر پاپ و دارنده‌ی رتبه دوم است. آلبوم‌های شهر دیوونه احسان خواجه‌امیری، کجا باید برم  روزبه بمانی، دریا  مسیح و آرش عدل پرور، و زندگی کن رضا صادقی نیز رتبه‌های بعدی پرفروش‌های سال 97 را به خود اختصاص داده‌اند.

در میان سبک‌های پرفروش 97، سبک تلفیقی تنها سبکی بوده است که بیشترین میزان کاهش فروش نسبت به سال 96 را تجربه کرده است. همچنین سبک پاپ 36.5 درصد، کلاسیک ایرانی 24.5 درصد و راک 20.8 درصد از کل فروش دیجیتال موسیقی در سال 97 را از آن خود کرده‌اند.

بر اساس همین آمار، سبک کلاسیک ایرانی با تعداد 118 آلبوم منتشر شده و سپس سبک پاپ با 85 آلبوم منتشر شده در سال 97 به ترتیب در رتبه‌های اول و دوم جای گرفته و سبک کلاسیکال با 45 آلبوم منتشر شده پس از این دو، بالاتر از سبک‌های پرطرفداری، چون راک و تلفیقی قرار گرفته است.
: برای دریافت مشاوره درباره پر فروش ترین آلبوم های سال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پر فروش ترین آلبوم های سال» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید